Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tasemetööd 6 klass

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Minul olid ara Eesti Keel ja Matemaatika. Kui katte saan siis annan teada :)


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Maletan seda, et seal oli Kaart. Post kaart, et pead panema Addressi oigesse kohta.

Oige koht on keskel


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma sain matemaatika tasemetöö 5 ja Eesti keele omas jäi 1 punkt 5st puudu. Põhimõtteliselt need on nagu tavalised kontrolltööd ja ma lõpetasin need 15-20 minutiga ära. Kui sa oled ilusti tunnis käinud ja kaasa teinud, siis on see väga lebo, vähemalt minule.

 

Eesti keele tasemetöös oli nende kirjavahemärkide panemine(jutumärgid, komad jne), oli sõnade käänamine, nagu et sulle antakse sõna ja küsimus, siis sa pead selle õigesti ära käänama vms. Mingi kuulamine oli ka seal ja rohkem ei mäleta.

 

Matemaatikas korda harilike murdudega arvutamine ära, kümmendmurdudega, kolmnurga kõrguse joonestamine, ringi need värgid ka. Seal oli veel mingi sektordiagramm ka, et palju tal aega läheb millele ja mainin ära, et kui sul palutakse teisendada näiteks 0.4 tundi minutitesse, siis jaga see 100ga ja korruta 60ga, kuna see oli see koht, kellel oli seal väga palju vigu. Ehk vastuseks on 24 minutit. Võisiis teine moodus korrutada lihtsalt 60ga. Ja veel oli seal negatiivsete ja positiivsete arvudega arvutamine ja siis pidi veel võrdlema ka neid seal. Seal samas kus kõrguse joonestamine oli, samas ülesandes, seal pidi veel arvutama mustrilise ala pindala(seal oli ring, mis oli nagu mustriline ja selle peal oli pandud kolmnurk. ), ehk seal pidi arvutama kolmnurga ja ringi pindala ja seejärel ringi pindalast lahutama kolmnurga pindala. Loodan, et said aru. :)

 

Edit: Sealt saab ka mingit infot juurde: http://www.innove.ee/et/yldharidus/tasemetood/tasemetoode-materjalid/tasemetood-2014

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik

Ma sain matemaatika 2 (nojah, muidugi ma polnud ainus.. 2 klassi peale kokku oli ~16 kahte ning see õpetaja pole enam siin koolis), aga eesti keele 5. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õpetaja lasti lahti, sest 16 kahte?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Õpetaja lasti lahti, sest 16 kahte?

 

Räägiti ka, et see õps vaatas tüdrukuid "kahtlase pilguga", vb sellepärast lasti lahti hoopis.. Mingi vanamees oli.

 

// Aga matemaatika tasemetöös oli ruumala arvutamine, mingi kui palju vett mahub mingisugusesse basseini, vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Madround, kui töö kätte saad, saad siis mulle kùsimused mis seal olid mulle vahvlisse pmiga saata?

tee käite kuuendas klassis ja üritate enne tasemetööd õppida tasemetöölt? mis saab kui elu edasi läheb? pigem õpi ise hoolega ja teed kõik lihtsalt ära. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma sain matemaatika 2 (nojah, muidugi ma polnud ainus.. 2 klassi peale kokku oli ~16 kahte ning see õpetaja pole enam siin koolis), aga eesti keele 5. ;)

 

Loll otsib ainult vabandusi, ega see ei loe, et 16 kahte kahe klassi peale kokku. Sina tee siis paremini.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Loll otsib ainult vabandusi, ega see ei loe, et 16 kahte kahe klassi peale kokku. Sina tee siis paremini.

 

Oleks ma vaid suutnud.. Õpetaja ise oli ikka ka suhteliselt halb, ei kontrollinud koduseid töid, unustas hindeid sisse panna jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleks sa vaid suutnud... Kõik on oma tahtmise ja viitsimise taga kinni. Ütle mulle siis, kuidas see õpetaja teid õpetas. Ma loen selle segase õpiku teksti läbi ja mul on kohe asi selge. Kui sa ei oska, ei saa aru, küsi oma vanematelt abi või ma ei tea. Öelge õpetajale, et ta seletaks paremini ja et te ei saa aru, mitte istute ja olete vait nagu lollid ahvid. Ära võta seda kui solvanguna. Igastahes tegin täna inimeseõpetuse ja ühiskonna tasemetööd, üpris kerge oli. Oli vaja teada natuke mõisteid ja oli vaja loogilist mõtlemist. Homme või ülehomme saan hinde teada, arvan, et saan 4 või 5 kindlalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
ound;2424617']Oleks sa vaid suutnud... Kõik on oma tahtmise ja viitsimise taga kinni. Ütle mulle siis' date=' kuidas see õpetaja teid õpetas. Ma loen selle segase õpiku teksti läbi ja mul on kohe asi selge. Kui sa ei oska, ei saa aru, küsi oma vanematelt abi või ma ei tea. Öelge õpetajale, et ta seletaks paremini ja et te ei saa aru, mitte istute ja olete vait nagu lollid ahvid. Ära võta seda kui solvanguna. Igastahes tegin täna inimeseõpetuse ja ühiskonna tasemetööd, üpris kerge oli. Oli vaja teada natuke mõisteid ja oli vaja loogilist mõtlemist. Homme või ülehomme saan hinde teada, arvan, et saan 4 või 5 kindlalt.[/quote']

 

No nüüd on juba hilja öelda, et ta paremini seletaks. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.