Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kalalpüük......

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Käisime emajõe ääres ning saime põhjakaga kaks koha.

Untitled.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu kallid sõbrad, head inimesed, kalamehed/kalanaised ja kõik teised, kes siin olete, et meid toetada ja aidata meil luua midagi huvitavat. Olen lubanud teile midagi huvitavat, selle te ka saate! Ehitasime omale kodulehe, milleks on http://naljasedkalamehed.eu/ ja tänutäheks kõige teie toetuste eest ma edastan suured tänud Kalastuspood OÜ kalastustarbed'le ja Kalastus.eu'le - need kaks firmat on võtnud vaevaks meid toetada ning soovivad aidata meid selle projektiga. Kui keegi on veel sellest huvitatud, ole hea ja kirjuta meile. Aga kirss tordile on see, et minnes meie lehele -> Blogi, leiate eest meie esimese treileri sellest, mida me hakkame tegema. Kui teile see meeldib, mida oleme teinud siis olge hea ja like'ge seda postitust Facebookis ja jagage seda oma sõpradega, samuti visake like'i meie facebooki lehele!

Parimat soovides,

Karl-Erik Kirs,

Näljased Kalamehed looja - arendaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuidas särjega lood? Keegi käinud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.