Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Server hackitud??

Soovitatud postitused

Probleem selles, et juba mitmendat päeva käib mu serveris hacker, keda on pointless bannida.. ip ja steamid muutuvad tal kohe peale bannimist, lisaks sellele muudab ta oma nime iga sekundi tagant, täna suutsis ta kuidagi kõigi serveris olevate nimesid muuta ja kõige hullem on see, et ta suutsi ühe korrahoidja ära hackida (steamer) sedasi, et sai tema õigused.. mismoodi see võimalik on ? nüüd panin kõik korrakad steamID + pw igaks juhuks, ehk aitab, aga mida ma tegema peaksin? suht lootusetu seis, amx_destroy ka tema peal ei tööta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lambist kellegi korrahoidja kasutaja hackimine nüüd küll võimalik ei ole. Ta peab teadma tema kasutaja pwd või halvimal juhul amxbansi admini pwd. See nimevahetuse jama on jah mingi random hack. Teiste nimesi saab muidugi muuta acommandiga amx_nick, selleks aga õigusi vaja, mille sai ta siis kas korrahoidjalt või amxbansist.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

On võimalik küll, kui korrakad olid mul ainult steamID kaudu pandud, no nüüd ma muidugi panin pw ka juurde. Amxbansi pw, rcon ja kõik muud pwd said ka muudetud igaks juhuks. Ilmselt ta kasutab steamID changerit ja sedasi ta omale korraka õigused saigi.. arusaamatuks jääb ainult see, et mismoodi ta teiste nimesid muudab ? kas selleks piisab ka lihtsalt tavalise admini õiguste omamiseks, et nimesid muuta ? väike kahtluseuss on ühe sms admini tellija peal kelle õigused ma igaks juhuks eemaldasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millegi pärast kahtlen, et see dproto on aga mine sa tead.

Igatähes dproto source koodi leiab siit: http://sourceforge.net/projects/dproto/files/

Need, kes dproto-t ei usalda siis compile käes olevale source kood ning siis on kindel.

( oh jah, juhul kui sa oskad koodi lugeda, muidu vast erilist vahet pole peale selle, et loota, et keegi teine kes oskab lugeda koodi, ei valetaks. )

 

Pakun, et see hacker on non steamer.

client_cmd saab teha suuri imesid. Üks nendest oleks, täielik cs1.6 hävitus, et inimene peab uuesti csi alla tõmbama.

teine väike kaval võimalus kuidas teda petta oleks client_cmd( id, "setinfo _midagi ^"hacker^"" )

ning iga kord kui ta sama csiga liitub saadab tema client serverile selle info ning siis kirjutada plugin mis tuvastab selle ning automaatselt bannib ta.

Tal saavad ip-d kindlasti kunagi otsa.

 

Oleksin nõus kirjutama valmis asju väikese tasu eest.

Saaksin veel kirjutada lihtsa speed hackeri bannimis plugina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

rcon password võta maha (Ta võis vabalt su rcon pasis teada saada, kui sul see on, ja siis selle kaudu pahandust teha)

Ära pane admineid steamid peale (Avastati üks nn exploit, et saab steamid lihtsalt kiirelt ära vahetada kellegi teise oma peale), adminid pane SteamID, nime ja PW peale. (Kõige safem moodus)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.