Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

koolivägivald:D

Soovitatud postitused

mnjah mida iganes.mina näiteks sakutan küll neid pätakaid kes endast väiksematele liiga teevad:D keegi peab ju neile appi minema kui mingi kuuenda klassi tont ajab teise klassi vanti tooliga või joonlauaga taga:D

saage aru see pole ju normaalne:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mnjah kui ise nokkima tuleb siis võtad juustest kinni keerad ta seljaga enda poole võtad hoogu ja lööd täiest jõust jalaga P'''e nii et talle see meelde jääb et pole mõtet põkkida kui endast pole erilist põkkijat:D.

ei tegelt päris nii ei tohi aga kuidagi tuleb ju selgeks teha et ära noki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jura :P

tattidel korda yldse pole...


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hull vend oli see väike ;d ei karda midagi:D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea, ei näe siin erilist vägivalda või nii.

Väikemees põkib tiba ja see on ka kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krt, Täna oli koolis sama moodi.

Mingi tatt, venelane paukus ja kisendas samal ajal kui me kossu mängisime.

Viskasin kossu palliga "suurus 5", venku õps nägi ja tiris uksetaha mõlemad, seletasin ära, et see möliseb ja teeb kõike jne.

See vend pillis samal ajal ja ma sain puhtalt minema.:O

Oleks venku 2/3, ei usu, et siis oleks saanud.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ükspäev oli mul nii, et tund helises ja ma pidin tundi minema. Aga kui ma hilinen siis tuleb käskiri ja seda me ei viitsinud kirjutada. Siis hakkasin jooksma ja meil on pikk koridor ja siis jooksin seal ja mingi teise või kolmanda klassi ''tatt'' tuli seal uksest välja ja sirutas oma väikse jala minule ette, et ma komistaks. Aga see ei õnnestunud tal. Hüppasin üle ja kui seisma jäin ja tagasi vaatasin siis ''tatt'' pani juba jooksu. Ei viitsinud taga ka ajada sellise mõttetu asja pärast ja pealegi pidin tundi minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.