Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline misterx
Okei, tänud. Aga nüüd on mul teine probleem proovin regada ütleb, et te ei saa oma kasutajat rohkem registreerida vms. Pole kunagi seal serveris käinudki.

Ehk on keegi teine sama nimega juba registreerunud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Saada mulle privaatsõnumiga oma mängusisene nimi ning registreerime sulle konto. Arvatavasti kasutad M-interneti (netipulka).

 

//Ühtlasi avasime täna ka Factions serveris uue hooaja. Mängima!

Muudetud liikme hy8er'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei saa aru miks te survival nii suure spawni ala olete teinud ? Ennem sureb ära kui midagi tegema hakata saab :D

+ võiks olla mingi random teleporter vms !

 

Täitsa olemas. /warp väljapääs

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis leht see on :D

http://hub.cu-mc.com/

Peaks olema servu ip kyll kuid?????????????????

 

See tegelikult ongi serveri IP, kuid Finnish kirjutas kogematta serveri IP koduleheks. See leht "hub.cu-mc.com" on mingi suvakas asi, mis ei puutu üldse Crafted Universi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Error tekib juhul kui ühendud serverisse vale versiooniga. Server toetab hetkel ühendusi ainult versioonidelt 1.7.2 & 1.7.5.

Vaheta versiooni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühe tõsiselt suure vaatevälja ning positiivsusega administratiiv, arendus on suurepärane, kaasa arvatud ka ehitised jne..Mõtlesin ise ka MineCrafti comeback teha, kuna see server ajab mulle tõesti judinad positiivses mõttes peale, edu edasises!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see server tõkkab mul, ehk siis kui ma olen survis siis mingi 5 minutiste vahetega jookseb kokku mingiks 5-6 sekunidks, ei tea kas on servu või minu viga, kuid teised serverid töötavad mul korralikult.

 

Jah, meie serveri viga. Tegeleme sellega juba. Aitäh, et teatasid. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
võiksite reeglid ka survival serveris kusakile kirjutada (serveris sees) ja miks on hetkel survival maas? sisse ei saa. Server endiselt hea, sama hea kui sinna algul läksin. Meeskond on hea ja inimesed lahked edu serverile edasiseski.

 

Vabandame maasoleku pärast. Liigutasime täna terve päev Survival serverit SSD peale ning nüüdseks on probleem lahendatud.

Muudetud liikme hy8er'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.