Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Suht jama natukene, läksin täna serverisse ja kõik loomad olid mu tallis kadunud, survialis oligi mu eesmärk ehitada suur tall ja seal hobuseid kasvatada, aga kõik kadunud nüüd ja neid ei olnud ka lihtne leida ;(

 

Oleks tore, kui saaks mõned tagasi oma uute kohta.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna jagati Crafted Universe Factions & Survival serveris teenuste võtmeid, kokku üle 30'ne. Küsimuste või probleemide korral pöördu CU foorumisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vägevad abistajad ja administraator teil.

Tulevad teisse serverisse ja hakkavad süüdistama spawni ja muude asjade kopeerimises?

Prica spawn EI OLE kopeeritud teie pealt, palun tee oma administratiivile see selgeks, ei ole vaja enam seda tulla ütlema meile. (Mõtte sain üleüldse ühelt välismaa serverilt, mille spawn on nüüdseks muutunud. See hetk kui ma ehitasin seda (mis oli väga ammu) ei tulnud ma mõttelegi, et teil OLI sarnane spawn.)


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Vägevad abistajad ja administraator teil.

Tulevad teisse serverisse ja hakkavad süüdistama spawni ja muude asjade kopeerimises?

Prica spawn on kopeeritud teie pealt, palun tee oma administratiivile see selgeks, ei ole vaja enam seda tulla ütlema meile. (Mõtte sain üleüldse ühelt välismaa serverilt, mille spawn on nüüdseks muutunud. See hetk kui ma ehitasin seda (mis oli väga ammu) ei tulnud ma mõttelegi, et teil OLI sarnane spawn.)

 

Sure thing. Kui soovid kaebuse esitada, siis tee seda CU foorumis Kaebused & Probleemid alafoorumis, koos screenshotidega. Me ei saa keelata CU mängijaskonnal või juhtkonnal kritiseerida servereid. See on nende enda arvamus ning neil on selleks õigus. [noparse]:)[/noparse]

 

Mis puudutab kopeerimist, siis ilmselt jutt käib allolevast spawnist. Ei saa muidugi mainimata jätta, et sarnasused on ilmselged Prica spawni ja CU aastataguse Survival serveri wildernessi vahel. Lisaks sellele ka värvikava broadcastides, hologrammides ja nt serveri sõnumites. Iseenesest CU jäljendamine on tavaline ning andeks antav, ei näe põhjust miks selle ümber kisa tekitada. Pildid räägivad enda eest.

 

[spoiler=copycat]

Prica (2015)

58eae6d5896f75300634f32188d76809.png

 

CU 2.0 (2014)

2a3d96d95ebb8d61a647217007b8fffc.png

 

a6896a25da6a32d97eb0a3ae36382627.png

 

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole ju spawnid nii sarnased? Mõte on sama, muu on hoopis muu. Ja nagu ma ütlesin, mõtte sain hoopis teiselt serverilt.

See hetk kui ma ehitasin seda (mis oli väga ammu) ei tulnud ma mõttelegi, et teil OLI sarnane spawn.)

 

Lisaks sellele ka värvikava broadcastides, hologrammides ja nt serveri sõnumites.

Serveri sõnumid olid juba varem valmis kirjutatud, kui teie avasite serveri. Hologrammid on üldiselt igalpool samat värvi. Neid värve ei ole palju ning ega mingi lilla vms ka ei sobi.

 

Iseenesest CU jäljendamine on tavaline ning andeks antav, ei näe põhjust miks selle ümber kisa tekitada.

Ütle see oma administratiivile ka siis edasi.

Me ei ole kopeerinud midagi, pole vaja neid sarnasusi otsida.

 

Aga ok, ei reosta enam seda teemat siin. Nagu ütlesin, ärge otsige sarnasusi, et tulla serverisse "streikima" nagu teie administraator seda oma sõbrale ütles.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.