Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: EUNE Silver III Konto

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere!

 

Müün siis enda EUNE Silver II konto maha kuna pole viitsimist enam loliga tegemist teha. Kasutajal palju champe/skinne pole. Olen konto ainuke omanik.

Ette käin ainult 100+ tehinguga inimesele.

 

Championid:

1449069a8f6bc7eeddf3aa93f53c295f.png

 

Skinnid:

 

 

  • Unchained Alistar
  • Pharaoh Amumu
  • Freljord Ashe
  • Heartseeker Ashe
  • Dreadknight Garen
  • Hextech Sion
  • Badger Teemo
  • Rocket Girl Tristana
  • Riot Girl Tristana
  • Battlecast Vel'Koz

 

Ikoonid:

0b1d706607cc5b62a16cf68c23454580.png

 

Profiil:

89bc15dbe6ed29ef8daa90a03b98521a.png

 

Rune paged, lambised:

891815de47e3233ad29ded16d941bd2a.png

31218a420fc496e8fd315008cc8695c9.png

 

Andmed:

Nimi: Asko V.

Asukoht: Pärnumaa

Tehinguviis: Swedbank ainult (Teiste pankadega kannab raha üle ja siis kui on üle tulnud siis saab konto kätte)

Alghind: 15 €

Osta kohe: 20 €

Skype: asko305

 

Kui te arvate, et 20 € on sellise konto eest liiga palju, siis palun lahkuge sellest teemast. Pole vaja hakkata virisema hinna pärast.

Muudetud liikme Ence'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kui suudad ära põhjendama miks ma peaks ostma 5 eurise acci 15-20 euri eest siis olen nõus selle pakkumise peale mõtlema.

 

See, et Eesti lastel pole kuskilt 15-20 € võtta pole minu mure, ma selle kasutaja peale aega raisanud, carrynud mänge ülesse ja veel skinnide peale raha raisanud. Miks ma peaks selle konto mingi faking 5 € eest maha müüma ? Mõistus on sul ikka koha peal ?

 

Võin osta 15-30 EURiga kuna sain scammi.Ainult ,et sina käid ette

 

Alati võime kasutada ka vahendajat, kui arvad tõesti, et ma peaks scammima.

Muudetud liikme Ence'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et Eesti lastel pole kuskilt 15-20 € võtta pole minu mure, ma selle kasutaja peale aega raisanud, carrynud mänge ülesse ja veel skinnide peale raha raisanud. Miks ma peaks selle konto mingi faking 5 € eest maha müüma ? Mõistus on sul ikka koha peal ?

 

Taun tatt, sul pole mõistus kohapeal. Kui sulle ei mahu pähe, et eesti turul on sellised hinnad siis ei ole sinusugusega mitte midagi ette võtta. Ma küsisin vägagi viisakalt su käest, et sa põhjendaksid ära miks on su silver 2 account väärt 20 euri ja vaata kui dibiilselt sa nolk vastasid. Võta õige aeg maha ja oota aastake, siis loe oma vastust mu küsimusele ja seejärel mõtle välja uus huvitav viis kuidas suitsiidi sooritada.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ence no majtea mina ette ei käi alles sain gold 2hega üle

 

Nagu ma varem mainisin, võime alati kasutada ka MM'i ( Vahendajat ) , kui tõesti arvad, et ma peaks scammima.

Muudetud liikme Ence'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Parandan natuke, mitte MMRi vaid MMi.

 

Tänan parandamast :)

 

Kommentaare tuleb palju, aga keegi eriti ei paku midagi :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cloud ole vait kui sa lugeda ei oska

 

Väga huvitav kui mõned kuud tagasi vahvliga liitunud ja 10 postitusega tundmatud vennad hakkavad Ence eest sõna võtma siin. Vastuseks sulle, Razenator14, ütlen: kui sa mõelda ei oska siis palun ära hakka kirjutama. Aga kuna ma leian, et olen piisavalt mõistlik inimene siis seletan sulle oma esimese postituse sisu siin teemas. Ence kirjutas oma esimeses postituses, et kasutajanime avaldab ainult kindlale ostjale, kuid piltide peal unustas ta ühes lahtris oma kasutajanime lugematuks teha, millele ma tõin pildiga tähelepanu ning kuna ma otsin endale eune'sse kasutajat küsisin vägagi asjalikult, miks ma peaks maksma 20 eurot konto eest mille sarnase saab eesti turul 5 euroga, mille peale Ence oma vastuses ülbelt haukuma hakkas, jahus midagi eesti vaeste laste kohta, olematust vaevast kontot silverisse saada, mõnest kopikast mille eest ta paar skinni soetanud on ning mingil täiesti arusaamatul ja irrelevantsel põhjusel päris mu mõistuse kohta - tõenäoliselt oli enda oma ära kaotanud. Oleks vaid Ence suutnud vastata ja ära põhjendada viisakalt oma seisukohta siis mul poleks mitte midagi muud öelda olnud, kahjuks see nii ei läinud. Leian, et nii lapsikult ja ebaviisakalt oma potentsiaalsetesse klientidesse suhtuva inimesega ei oleks eales mõtet mitte kunagi äri teha, aga võib loota, et Ence võtab mingit õppust ja kui ta oma pahnast lahti tahab kunagi saada siis muudab oma suhtumist.

 

Lisaks, kui mõni juhtkonna liige kunagi peaks teemasse sattuma, siis isiklikult pole mul midagi selle vastu kui kõik mu postitused siit teemast kaovad ning kui kellelgi peaks veel olema mingi idiootne vajadus minuga vaielda siis postkastis mul ruumi veel on.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Upitan, 15 € annaks praegu ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see kasutaja on vähemalt 20 euri väärt see ,et sina oled vaene cloud ei tähenda ,et teised on nii ,et ole vait see on korralik kasutaja.Mikifero ehk Germo Laugas ja scammer ja ta teeb seda koguaeg pole mõtet temaga juttu ajada

 

 

Oled mingi sõber sellel müügivennal, iga mõistuse juures olev isik saab aru et see kasutaja ei ole seda hinda väärt, kui tulid siia oma müügivennast sõpra kaitsma siis tõmba siit kuis vuhiseb, las sinu müügimehike kaitseb enda kasutaja väärtust ise, eksju?

 

Ja niipalju kui minu silme läbi seda kasutajat vaadata, on selle väärtus 5-10euri jah, töö ja vaev võib olla jah 20 eurtsi aga kasutaja enda väärtus üle enne mainitud hinna ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Oled mingi sõber sellel müügivennal, iga mõistuse juures olev isik saab aru et see kasutaja ei ole seda hinda väärt, kui tulid siia oma müügivennast sõpra kaitsma siis tõmba siit kuis vuhiseb, las sinu müügimehike kaitseb enda kasutaja väärtust ise, eksju?

 

Ja niipalju kui minu silme läbi seda kasutajat vaadata, on selle väärtus 5-10euri jah, töö ja vaev võib olla jah 20 eurtsi aga kasutaja enda väärtus üle enne mainitud hinna ei ole.

 

Äkki aitab offtopicust? Mina Rppro'd ei tea, seega pole vaja siia tulla mölisema. Ma olen selgelt ära kirjutanud, et alla 15 € ei lähe see konto mitte kuhugile ja kui sulle see ei sobi, pole vaja ka kirjutama tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Upitan! 15 € ja kasutaja on teie.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Upitan, 10 € hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Upitan, Müün hetkel 5 € eest paypali kaudu ainult! Või 7 € swedbanga kaudu.

Muudetud liikme Ence'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Endiselt müügis 5 € Paypali ja konto on teie.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.