Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Selle foorumi eesti keelse asjaga vaadake nüüd, kas teil forget password ja foorumi registreerimise aktiveerimis e-mailid jõuavad e-posti kohale või mitte, kuna üks neist language packidest keeras mul näiteks need pekki snji foorumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga miks mitte kui siinsed adminid teevad teistest feik pilte ja panevad neid üles, et näidata et selles serverist asja ei saa :) Sai ka IG ära käidud, gm tundus väga algeline kiviaegne, bugge jagub. Kickige Beo ja Kalvi, siis võib asja saada tiimist ;) Edu, saite avamisega 26 ära aga mõne hetkega kukkus ära see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jubedad reklaamijad, siis teevad teistest fake pilte et nende foorumis reklaamin, nii madalale ikka ei laskuks, v'ike tõestus kahm siis, mille juhuslikult leidsin Intra shoudist.

 

sa-mp-001.png

 

Sa oled nagu paha vaim, kes kisub vanad probleemid ülesse. Administratiiv on sellest vahejuhtumist teadlik ning kuna meile ei antud ''reklaamija'' IP-aadressi, ei oska me kuidagi moodi edasi talitleda, sest kedagi sellenimelist meie administratiivis ei ole.

Mul hakkab kahju sust.

 

Kui paljastada, siis minu fooruminimi on tegelikult Kalvi. Beowolfisse muutus mu arvamus, kui sai tolle isikuga personaalselt vesteldud Teamspeakis. See, et sa mind vihkad, ei kõiguta mind absoluutselt ning lisaks kasutan ma ema õpetust - ära sitaga suhtle. Kunagi ma suhtusin ka sinusse positiivselt, kuid millegi pärast sa tekitasid ise selle vaenu üles & nüüd ma suhtun sinusse, kui isikusse kel on vaimsed probleemid ning ärritub kergelt, ehk me ei saa sinuga suhelda kui normaalse inimesega. Kahju.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain shoutboxist banni. Sellepärast, et ma olen suht kindel, et see Intra on Mart. Miks tagasi ajate?

Serveris sai ka käidud. Adminid suhteliselt toredad ja vastutulelikud. Va beowulf, suht tõre ja ei jätnud head muljet. Isegi vastata ei olnud aega, pidi edasi kimama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitte, et server oleks praegu halb ja mittemängitav siis lihtsalt peaks mainima, et server oleks tulnud tunduvalt parem kui arendaja oleks tegelenud korralikult 0st GMI arendusega ilma turvaaukudeta, sest hetkelise GMiga on see trollimiste arv niivõrd suur, et ei kannataks mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei karda Teile vastu astuda, sest ma soovin ulatada oma abikäe serveri arengusse nii, et ma saaksin tehtud töö üle uhke olla. Sellega seoses, ei võta ma ühtegi süüdistust, millel pole tõepõhja (loe: fototõestust) tõsiselt ning ma ei hakka seda edasi uurima, ega oma panust lahenduse leidmisel andma. Samuti ei lükka ma ümber väidet, et shoutbox'i bannid on pandud tühiste asjade eest, kuid ma loodan ka sellele selgituse leida.

 

Gamemode on täis vigu ning on üsna algeline, kuid läbi vigade õpitakse ja ka mina (kui ma oleksin algaja) kasutaksin põhiliste valikutega skripti, kui hakkaksin kokku klopsima asja, mille töötamisest, või koostööst ma ei ole teadlik. Seega, ärge mõistke kohe inimest hukka. Jah, eestlase lemmiksöök on teine eestlane, kuid ainult vead on need, mille kaudu inimesed õpivad.

 

Uurisin samuti shoutbox'i ban listi ning hetke seisuga on banned vaid kaks isikut, kelle foorumi kasutajanimed on xSensez ning Juhan, rohkem shoutboxis keegi bani pole saanud. Foorumist on saanud ban'i järgnevad isikud (avalikustan ka bannijad -

1) karlsson - Banned by Beowolf on Yesterday permanently [ban reason Blacklisted : Olles fmode jagas õigusi teistele!]

2) Cppu (isik ei saa mingi hinna eest unban) - Banned by Kalvi. on Yesterday permanently [ban reason Sinu juurdepääs IntraGaming kommuunile on keelatud seoses sinu ülbuse & agressiooniga.]

3) Boss - Banned by Beowolf on Today permanently [ban reason Admini laimamine!]

4) Server123 - Banned by Krokodill on Today permanently [ban reason Blacklisted varem juba]

5) Baller - Banned by Krokodill on Today for 1 Week [ban reason Rahkune maha, kui GM ei meeldi siis mängi mujal]

6) Juhan - Banned by Krokodill on Today for 1 Week [ban reason Kui GM ei meeldi mängi mujal]

Isikud, kes enda nime seal listis ei näe, ma ei soovi et te tuleksite siia kisama, et te olete noreason banned & mida veel. Ma olen nõus unbanima vaid Balleri & Juhani foorumist & shoutboxist xSensez-i, sest Juhan on nii kui nii foorumist ka banned, seega unban ei tooks mingit kasu. Aga Teie suhtumine meie serverisse annab ka tegelt vägagi soovida. Mina isiklikult olen väga vastutulelik & mulle meeldiks leida antud situatsioonist mõlemat osapoolt rahuldav kompromiss, kuid tüüpiline probleem on see et peale ban'i tullakse kuskile serverit nii maha tegema, kui võimalik.

 

Edasised pretensioonid lähevad arvesse vaid koos tõestusega.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ema aitas sul seda postitust kirjutada siia? Mina banned ülbuse ja agressiooni pärast, normaalne ju. Korra ütlesin sulle ära mis öelda on sest see kõik vastas tõele. Sa siin mainisid ma ärritun kergelt, tegelikult oled sina see närvihaige ja ülbik, kes ei sobiks ka kuskile tiimi samuti. Aga no parim kaitse on ju rünnak nagu öeldakse, edu sulle ja su suurele egole laps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ema aitas sul seda postitust kirjutada siia? Mina banned ülbuse ja agressiooni pärast, normaalne ju. Korra ütlesin sulle ära mis öelda on sest see kõik vastas tõele. Sa siin mainisid ma ärritun kergelt, tegelikult oled sina see närvihaige ja ülbik, kes ei sobiks ka kuskile tiimi samuti. Aga no parim kaitse on ju rünnak nagu öeldakse, edu sulle ja su suurele egole laps.

 

Ema naljad on vanad ja kulunud ja üle üldse sinusugusele " suurele egole " võiks lõppude lõpuks keegi warni kirja väänata, sest see on debiilsus mida sa kokku kirjutad, mine arene kõigepealt enne kui tuled siin kedagi närvihaigeks ja ülbikuks tembeldama, ka sinul on nähtavalt närvidega probleeme, ehk oleks kergem pöörduda sul psühholoogi poole, kirjutaks sulle mõningad ravimid mis tavaliste SA:MP friikidele aitaks? Kõigepealt vaata kuhu su enda server jõuab siis hakkame rääkima teistest. Nagu näha siis on sul kade meel, et konkurents on kõrval ja sa serveriga kaugele ei jõuaks??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aitäh teavitamisest Caupo :)

E:// Meil oli sama jama aga ise fixisime ära selle oma tiimiga aka Intra

 

intraas.png

Server avatakse 04/03/2014, kell 18.00

 

Oleksid ehk nii lahke ja ütleksid, mis selle e-mailide forgotten password jms asjade asja ära fixiks? Mul omal väga kiire ning pole eriti aega uurida kõrvalisi asju niivõrd palju.

 

Parimate soovidega,

Caupo

 

PS: Edu teile Intraga and all. Ja kõik teised mängijad, kes te siin karjute ,et GM on 's*tt' ja bugged-bugged... Teile teadmiseks, siis iga asi, mis on arenduses lapsesammudes on alguses bugged. Sellepärast inimesed näevadki kurja vaeva, et see läbi aja, töö ja vaevaga korda saada lõpuks. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänan Caupo.

Saatsin sulle ka siin Vahvlis PMi fixitud lingiga.

PS: Viimane lause oli väga häesti õeldud.

 

Meie serverit Ddositi @Stennu poolt see on juba kindlaks tehtud ning no joke asi on politseisse edasi antud. Ega me nii lollid ei ole, et me ei suuda asju kindlaks teha!

Muudetud liikme Feature'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teamspeakis peaks te küll midagi ette võtma, see ei ole ju normaalne, kui ma pole inimesegagi rääkinud ja mulle pannakse banni. "You were banned permanently from the server by "ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤAmadeos ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ" (Sind pole vaja siia.Tatt(Ära proovigi tagasi tulla))"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.