Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline Silks

S ilks \ (•◡•) / Farm 79/99

Soovitatud postitused

VIP

Õnne wc 99-a puhul!

Edu fletchinguga :P ja see video lols :D


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naiss 3 acciga grindi :P

Edu sulle :)


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas

Väike update jälle

 

pYoSsha.png

 

Pole ammu pikemalt kirjutanud võinoh... ma ei mäletagi millal ma pikalt kirjutasin siia, mõtlesin, et ehk on aeg?

Paljud ilmselt ei teagi, aga mu kasutaja areng on rohkesti tingitud emast ja õest, kuna ma müüsin enda vana arvuti juuni lõpul maha, et rohkem irl jooksu treeningutega tegeleda. Tee mis tahad, aga ikkagi jääb seda vaba aega üle, mida saab ruuni mängimiseks kasutada .P Mängin siis kui saan, tähendab selle mõttes, saan siis kui ema/õde enda arvutit ei kasuta, enamasti on mul see võimalus hommikuti, sest ma olen rohkem hommiku inimene ja õde õhtu.

 

Põhimõtteliselt ma olin vist nädalpool rsist eemal juuli algul ja siis tuli see pisik tagasi, mängima hakata. Isu aina suurenes rsi vastu, sest irl jooksudes läks mitu võistlust pekki, mis tõmbasid motivatsiooni totaalselt alla. Augusti algul kui Woodcutting 99 sain, siis mul oli reielihase vigastus, mis ei tekitanud üldse tahtimist jooksma minna. Ostsin ka siis endale teise kasutaja kõrvale, mida kunagi koos sõbraga arendasime. Augusti esimene nädal pmts mööduski ainult 24/7 in-game, nolasin mõlema kontoga. Sellel perioodil tegin isegi enda Ultimate Ironmaniga nädala xp rekordi (link), mis oli minu arust püstitatud neli kuud tagasi.

 

Hetkel kui reielihas on juba ok-ei, saab korrlikult trenni teha, motivatsioon on tagasi tulnud ja rs vaikselt tahaplaanile jälle jäänud võinoh... ei mängi nagu Juuli lõpus ja Augusti alguses ~10h daily. Idk, kuhu ma enda jutuga hetkel jõuan .p, aga arvatavasti sinna, et sain enda nolamis laksu jälle rsist kätte ja edasised levelid tulevad aeglasemalt, tegelikult tulevad nkn aeglaselt, aga prioriteediks sean hetkel jälle treeningud. Vaatab mis saab sellest plaanist

 

Pikk jura kokkuvõtta, siis lihtsalt veidi slowim progress, kui muidu. Woodcuttingu ja Fletchingu rank 1 püüan ma igastahes kinni, pole tegelikult üldse kaugel ja rsi pisikust ma lahti ei saa.

 

Silks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal ka on ikka isu mängida aga elu pressib peale. Kui paikseks jään, siis tulen ka tagasi ja saame koos puid toksida:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas

14,000,000

 

jaP4mjn.png

 

Endal ka on ikka isu mängida aga elu pressib peale. Kui paikseks jään, siis tulen ka tagasi ja saame koos puid toksida:D

 

Teeme nii, ma ei lõpeta puude toksimist niipea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas
Very nice.

 

Üks küsimus vahele, et miks selle Stratt.ee nimi just stratt on ehk oskad öelda? :D

 

Strateegia - strateegia mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Go farm 99 :D See oleks päris julm.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas

Alustasin Smithingu tegemisega, sest siiralt loodan, et Sailing tuleb välja.

Fletchingut teen siis, kui afkida vaja, võinoh ei pea niipalju keskenduma.

 

qAQJF6P.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.