Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Poliitika ?

Soovitatud postitused

VIP
tead mida tead et bondi poe omanik on venelane ?>:P

 

no jh savisaar ei ole k2igeparem onu ..

 

Bondi poe omanik ?

Ma rääkisin Armanist, mitte mingist krti suitsu poest


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis teil uue aja tattidest aljosast?

 

Teate ka üldse mille pärast see aljosha sinna pandi?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ksujuures, on nii et, coldice, ma pakun et tempo on sinust mõningadki aastat vanem ;*

ja sa ei pea olema sama egitäis nagu mina,

imelik hakkab juba,m

sa tahaksid nagu mu teisik olla.

mofo

 

a btw, ise olin ka seal " mässul " migni mõtetu ju..

venelased peksid üksteist, normaalne.

ise rahulikult muigasin autopeal ja lasin jooki :D

et kui lollid võivad inimesed olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis teil uue aja tattidest aljosast?

 

Teate ka üldse mille pärast see aljosha sinna pandi?

 

kes siisn tatt on me weel vaatame ja miks see sinna pandud on tean paremini kui sina mul on v2ga plaju sugulasi oma riigi kaitseks oma elud 2ra andnud niiet ara sa siin m2tle ja see ei ole nalja asi

lihtsalt kaks riiki narrivad 2ksteist see toimub siiamaani

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleks ma selle foorumi andmin, ma paneksin banni neile, kes kannavad Hitleri avatare jms + mingied kuradi sitaseid pronksist tehtud aljoošasi , kuna see on tõesti väga hale. Stalin feat. Hitler - WW II tegi eestile palju kahju, ma olen kindel, kasvõi siit foorumist paljude esivanemad said pwni, eino peab ikka eriline idikas ka olema, et sellist sitta endale avataridesse ja signadesse toppida. Aleks 007, sa ütlesid, et Ansip on piider ? Irw @ piider. Ansip koristas ära hauamärgi endele, kes nikkusid meie esiemasid, varastasid taludest nende toitu, mässasid tänavatel + tegid hirmuvalitsust. No offence, aga get brains. Niisis, mis veel. Ei teinud Armanil ja Aramisel vahet. Okei, sina siia ei puutu. Esiteks - vene vankad on nii vaesed, et ei jaksa oma aastapalgaga kah endale Armanit , Versacet, Hugo Bossi, Lacostet jne. osta, pole ime kah, nagu mäss tuli onju vaja enda perele riided krabada, eestlased niigi venelastele hea elu teinud, olge rahul. Muud riigid respekteerivad meie riiki, kasvõi vene naabrid - ukrainlased, aserbaidznaalsed, jms. Aga vankad vihkavad veel selle eest eestlasi ning tambivad linnades, mis on vene piirile lähedal veel eesti noori, kuna venelased on suures ülekaalus. Tõesti hale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oleks ma selle foorumi andmin, ma paneksin banni neile, kes kannavad Hitleri avatare jms + mingied kuradi sitaseid pronksist tehtud aljoošasi , kuna see on tõesti väga hale. Stalin feat. Hitler - WW II tegi eestile palju kahju, ma olen kindel, kasvõi siit foorumist paljude esivanemad said pwni, eino peab ikka eriline idikas ka olema, et sellist sitta endale avataridesse ja signadesse toppida. Aleks 007, sa ütlesid, et Ansip on piider ? Irw @ piider. Ansip koristas ära hauamärgi endele, kes nikkusid meie esiemasid, varastasid taludest nende toitu, mässasid tänavatel + tegid hirmuvalitsust. No offence, aga get brains. Niisis, mis veel. Ei teinud Armanil ja Aramisel vahet. Okei, sina siia ei puutu. Esiteks - vene vankad on nii vaesed, et ei jaksa oma aastapalgaga kah endale Armanit , Versacet, Hugo Bossi, Lacostet jne. osta, pole ime kah, nagu mäss tuli onju vaja enda perele riided krabada, eestlased niigi venelastele hea elu teinud, olge rahul. Muud riigid respekteerivad meie riiki, kasvõi vene naabrid - ukrainlased, aserbaidznaalsed, jms. Aga vankad vihkavad veel selle eest eestlasi ning tambivad linnades, mis on vene piirile lähedal veel eesti noori, kuna venelased on suures ülekaalus. Tõesti hale.

 

ok plaju sinu kirjutatud on t2esti 2ige kuid vaata 2ks v2ga kerge asi kui NSV kaotaks ww2 siis mind,sind ja tervet seda foorumit lihtsalt ei oleks ? oled ajalugu 2pind ja ma arvan tead mis oli hitleril teha plaanis eestiga kui ta ww2 v2idab.... ja Aljosa on paljudele vetereidele m2lestuseks sellest hirmsast s2jast...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hmm, seda, mis ta tahtis Eestiga teha, pole ma kuulnud. Polnud õrna aimugi. Aga see-eest, sakslased, ei tapnud eestlasi, nagu venelased ning polnud nii matslikud.

 

ei tapnud ?????? omg hitleril kohe ww2 alguses oli plaan kui Venemaa 2ra okupeerib siis l2tlased/eestlased/leedukad/poolakad/ukrainlased kyyditab gaasilaagritesse sest ta pooldas ainult oma rassi...omg vaata discowerit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.