Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Arvutis on viirus

Küsimus

Tere mu arvutis on keegi teine sees nt kui ma tahan netis olla paneb kohe täisekraani peale ning kui ma tahan midagi teha siis paneb neti kinni ja mul veebikaamera juures on roheline tuli põleb.ning kui ma midagi mangin siis hakkab ise hüppama ja liikuma.

 

kuidas lahti saaks ? avasin hilljuti mingi exe faili kus pidi üks asi olema aga see ei töödanud.

( preagu teises arvutis )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Keegi DarkCometiga su arvutis sees lihtsalt, mine CTRL + ALT + DELETE, processes ja siis vaata sealt mingi Remote EXC ja sulge see või lase windows üle, kuna seda ei ole väga võimalik peatada.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Keegi DarkCometiga su arvutis sees lihtsalt, mine CTRL + ALT + DELETE, processes ja siis vaata sealt mingi Remote EXC ja sulge see või lase windows üle, kuna seda ei ole väga võimalik peatada.

 

Ei pruugi just DarkComet olla, kuid suht kindlat on tegu RAT-iga jah. Saad maha ka mõne soliidse viirusetõrjega kui just RATi omanik pidevalt ei encrypti oma viirust. DarkCometi default tegum peaks olema mdcsd.exe vms. Vaata kas taskmanageris on selline jublakas ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Taga peaks olema remove exc ka vms. Aga igatahes jup, RAT sul sees, kui hästi cryptitud, siis aitab vaid format, kui DarkComet, siis saad iga viirusetõrjega minema selle.

Soovitatav minan ka msconfig.exe ja siis sealt minne start-up ja välja lülitada see värk, nii saab ka lahti.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ratil võib olla igasugune nimi. On olemas selliseid rate mida ei märkagi mingi viirusetõrje ja osad on süsteemi nii nakatunud, et on nt svchost.exe alla läinud jne(muidugi võib olla algselt ka selle nimeline).

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Nagu mainitud ka enne, tõmba mõni korralik viirusetõrje(avg free). Mine safe modesse(ilma internetita) ja lase teha täielik kontroll.

 

Tegemist on kindlasti algaja ''hakkeriga'', sest profid ei segaks sind mängimisel ega jälgiks sind webcam-iga. Mis tähendab, et tema cryptid viirus püsib nähtamatu maksimaalselt 2-4 päeva. Soovitan iga 2 päeva tagant safe mode/scan protsessi korrata.

 

Või kui oskused olemas ja aega leidub, siis format c ja uus windows on alati kõige kindlam meetod.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Viimasel ajal neid algajad päris palju liikumas. Mingi kamp on selle e-maili teema selgeks saanud (teesklevad, et kirjutavad teise aadressi alt), aga kui mõnega vestlema satud, siis sealt mõne kogenenud petturi juttu kuulda küll pole. Tuleks mõni kätte saada, siis kusi püksis. Arvestades tehtavaid vigu, siis arvatavasti teevad vigu ka oma jälgede peitmisega. Eelmine aasta saadi vist mingi tüüp kätte, kes millegi suuremaga hakkama sai, aga kogemata youtubei logis ja siis vist vahele jäi vm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.