Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Tulevikuplaanid? Amet?

Soovitatud postitused

VIP

ReBorn nice amet:PPooled vist siint juhtkonnast lähevad sellesse ametisse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njaa kui asi läheb nii nagu vaja ja mina soovin siis võiks näiteks USA-s rekkamehe ametit proovida?:D

ja nüüd alles täna oli Reporteris jutt ka et viisat pole vaja et sinna tööle minna vms.aga ennem peab poolteist aastat ootama et saaks lõpuks 18 kah kurat:D ja eks siis näeb mis saama hakkab.IT jääb raudselt välja sest ma natuke liiga loll selle asja jaoks, sest ma ei osanud isegi pilti uploadida korralikult????:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njaa kui asi läheb nii nagu vaja ja mina soovin siis võiks näiteks USA-s rekkamehe ametit proovida?:D

ja nüüd alles täna oli Reporteris jutt ka et viisat pole vaja et sinna tööle minna vms.aga ennem peab poolteist aastat ootama et saaks lõpuks 18 kah kurat:D ja eks siis näeb mis saama hakkab.IT jääb raudselt välja sest ma natuke liiga loll selle asja jaoks, sest ma ei osanud isegi pilti uploadida korralikult????:D:D:D

 

Mul oli sama mõte, et läheks USA'se näitekooli või arheoloogiks kui 12 klassi läbi käidud.

Seda kuulsin raadiost või kuskilt, et visat vaja pole mis on hea uudis.:)

ITi vennad 70% mingid paksud, põnisabaga või mõlemat.:D

Õpingud, reis ja töökoha leidmine, et õppemakse maksta võtab ka omajagu aega ja alustada on ikka raske.:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli sama mõte, et läheks USA'se näitekooli või arheoloogiks kui 12 klassi läbi käidud.

Seda kuulsin raadiost või kuskilt, et visat vaja pole mis on hea uudis.:)

ITi vennad 70% mingid paksud, põnisabaga või mõlemat.:D

Õpingud, reis ja töökoha leidmine, et õppemakse maksta võtab ka omajagu aega ja alustada on ikka raske.:P

 

tõsi ta on aga iga uus algus olevat raske:D

ei tea mina loodan siit Estist küll võimalikult kähku minema saada et ei sõditaks mingi "Pronkssõduri" üle vms.ma ei tahtnud selle mälestus kujuga midagi õelda.mul ei ole venelaste vastu midagi niikaua kuni nad mind ei torgi.nii et vene rahvusest inimesed hoide eemale.

kus linna lähed?kui lähed.

ma Miami?:D

oi see oleks küll kõva kui saaks Miami Beachi lähedale maja/korteri :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Spam eemaldatud.

Ise tahaks suht minna Eesti Politseisse tööle ja ma pole ainuke juhtkonnas ;)

Vähemalt ei pea kontoris istuma ja arvuti taga päevi veetma, saab liikuta, suhelda, põnevad olukorrad ja nii :P

Mõtled ikka, et mis see ka poleks iga lasteaia poisi unistus, aga see pole nii värviline ühtki :)

 

Vot kui tore siis saad ju ka foorumisse tagasi tulla ja scammereid bustida kui muud teha pole:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tõsi ta on aga iga uus algus olevat raske:D

ei tea mina loodan siit Estist küll võimalikult kähku minema saada et ei sõditaks mingi "Pronkssõduri" üle vms.ma ei tahtnud selle mälestus kujuga midagi õelda.mul ei ole venelaste vastu midagi niikaua kuni nad mind ei torgi.nii et vene rahvusest inimesed hoide eemale.

kus linna lähed?kui lähed.

ma Miami?:D

oi see oleks küll kõva kui saaks Miami Beachi lähedale maja/korteri :D

 

Miami jääks kohe kindlalt ära.:D

Maksud peaksid sela valusad olema ja elamis ase ka.:D

No näitleja peab ikka tead küll mis linnas elama.;)

Tegelt prooviks sinna saada, aga alguses käiks mingi Missisipi ka juh.:P

Kõige rohkem tahaks ikka jah LA'se.

Washington oleks teine koht.

Wizards FTW!;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vara sellele mõelda veel veits.

Tahaks mingi tehnika spetsialistiks saada loomulikult. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miami jääks kohe kindlalt ära.:D

Maksud peaksid sela valusad olema ja elamis ase ka.:D

No näitleja peab ikka tead küll mis linnas elama.;)

Tegelt prooviks sinna saada, aga alguses käiks mingi Missisipi ka juh.:P

Kõige rohkem tahaks ikka jah LA'se.

Washington oleks teine koht.

Wizards FTW!;)

 

eh eh.La on vist minujaoks natuke liiga SUUR:D California oleks ka päris hea soe ja puha.mina ei taha näitlejaks :D ma ajaks parem oma rekkaga teiesuguseid kossustaare alla seal sõidate oma lamboga ja mina tulen suure Road Trainiga ja käib crash...lõmastan su nagu kutsika:D

 

noh kas ma hirmutasin kossustaarid ja muud lojuskid ära?kirjutage julgelt:Dma ei hammusta läbi kuvari või mis asi see siin pilti näitab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enamus siin põhikoolis veel xD , lõpetage see ja gümnaasuim ennem ära ehk siis hakake vaatama kuhu ja mida õppima :P ( Aga noh mingi shit peab ikka silmi ees olema )

 

Ise õpin kokaks praegu aga eks näis mis must saab.


Msn ainult Private Message teel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nimest on aru saada kelleks sa hakkad.:D

See polnud solvang.:O

Shiid, endal mata 3 ja tahab arhitektiks saada.:D

Tead ka, et sela matat sitaks vaja?:D

 

Lol ,mul praegu mata 4-5 vahel ;) , praegu meil mingi joonestamis nuss ja seda ongi seal kõige rohkem vaja ja seda ma kõige rohkem oskan ka .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nimest on aru saada kelleks sa hakkad.:D

See polnud solvang.:O

Shiid, endal mata 3 ja tahab arhitektiks saada.:D

Tead ka, et sela matat sitaks vaja?:D

 

Ei solvu, ma anyway quited. :)

Jah täpselt arhitektil fyysikat ja matat vaja. Aga mata pole ju raske xD`?


Msn ainult Private Message teel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei solvu, ma anyway quited. :)

Jah täpselt arhitektil fyysikat ja matat vaja. Aga mata pole ju raske xD`?

 

 

Ah füüsika see on jah mul huinamuina , tegelt ma arvan kui ma arhitektina läbi ei löö siis peab jalgpalliga väga tõsiselt tegelema hakkama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mata on v2ga kerge igatahes minu jaoks:D Aga tuleviku plaanid siis ikka kool l6petada (Venekeele eksam see aasta siis yleminekuks) ja siis siirduda ylikooli, mis ala peale seda weel ei tea!


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koool koool kool.......12 klassi peaks ikka ära käima, aga sealt edasi MKM :)

 

Lumelaud on juba selline ala kui Pro-na saab kõik tasuta ja makstakse veel peale kah,näiteks lumelauavõistluste raha eest ostan endale MacBook-i :D

On seda kooli vaja ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.