Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist,

 

Kuna paljud küsivad playon-i UCP siis ma pigem annan lingi siin, kui kõigile eraldi.

 

Samuti olen paljudele, kes on küsinud, kas ma müün seda vastanud lihtsalt Ei, kuna ma ei müügi seda vaid olen lihtsalt andnud.

 

Samuti infoks teile, laen ûles kaks erinevat versiooni, ma ei tea kumb uuem või vanem on ja samuti ei tea, kas seal databaas sees on.

 

Veel tähtsat infot:

Kasutatud ezSQL ei ole just parim võimalus kuna ma kasutaks praeguseks juba PDO-d seega võiks mõelda selle muutmisele.

 

Samuti tuleks mõelda enne kasutamist regamise süsteemi muutmisele.

 

Minult pole mõtet UCP osas abi küsida, kuna mul pole aega aidata.

 

Allalaadimine:

https://dl.dropbox.com/u/8361549/rps.ee/ucp.zip

https://dl.dropbox.com/u/8361549/rps.ee/ucp_.zip

https://dl.dropbox.com/u/8361549/rps...11_gs021_0.zip - databaas

 

 

Tegemist on dropboxi linkidega seega pole mõtet seda kuhugi mujale üles laadida kuna mina neid maha ei võta.

Muudetud liikme Robert'i poolt
databaas lisatud

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suht mõtetu.

 

fuck off hater.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suht mõtetu.

 

To Xzibit: Kõige pealt võiks kirjutama õppida siis targutama...

 

Tänud, läkski seda vaja:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On teid, mõtlesin ma midagi jama selle all, ennem uurige asja eksju napakad.. -.-

Sellesmõttes "suht mõttetu", et niisama sellist asja jagatakse..

 

Omg..

 

Kas sul on mingi puue või ??? Mismoodi see MÕTTETU on, et seda jagatakse ? Paljud saavad näiteks väga arenenud UCPga nüüd serveri teha, millel ( UCPl ) on ka korralik Admin Paneel olemas. Ei näe su pointi miks see peaks mõttetu olema..


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pane siis juba terve GM siia, mitte ära jupita. :)

 

Ja siis sünnib sellega kindlasti paar uut Eesti serverit sama GMiga, pigem juba mitte panna.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea kas see on minu viga aga panin siis selle 2. ucp (aadress lõppeb "Ti9EzlEH") peale, installisin kõik ära, ühendasin mysqliga ära aga ma ei näe nagu style, ainult valge leht ja siis kõik tekst kõrval ja tavaliselt kirjutatud, 1. ucp töötas hästi aga seal olid lingid natukene...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea kas see on minu viga aga panin siis selle 2. ucp (aadress lõppeb "Ti9EzlEH") peale, installisin kõik ära, ühendasin mysqliga ära aga ma ei näe nagu style, ainult valge leht ja siis kõik tekst kõrval ja tavaliselt kirjutatud, 1. ucp töötas hästi aga seal olid lingid natukene...

 

Eemalda .htaccess fail(id)


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.