Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Naine aknal

Jälgi teemat sisse logides  

 

Kinodes alates: 15.05.2020
Osatäitjad: Amy Adams

Anna Fox (Amy Adams) on New Yorgis elav lastepsühholoog, kes põeb agorafoobiat ning väldib seetõttu kodust lahkumist ja suhtlust teiste inimestega. Endalegi ootamatult sõbruneb ta vastasmajja kolinud Jane Russelliga (Julianne Moore). Paraku naine kaob ning see lööb koletut kuritegu kahtlustava Anna täiesti tasakaalust välja. Ilmsiks hakkavad tulema šokeerivad saladused ning keegi, ega miski, pole selline nagu paistab.

"Naine aknal" on psühholoogiline põnevusfilm, mille aluseks AJ Finni samanimeline menuromaan. Osades Amy Adams ("Saabumine"), Oscari-võitja Julianne Moore ("Suur Lebowski"), Oscari-võitja Gary Oldman ("Süngeim tund"), Jennifer Jason Leigh ("Vihane kaheksa"), Anthony Mackie ("Tasujad: Lõppmäng"), Wyatt Russell ("22 Jump Street"), Fred Hechinger ("Eighth Grade") ja Brian Tyree Henry ("Jokker"). Lavastas Joe Wright ("Lepitus", "Süngeim tund").
Liikme tagasiside

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.