Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüa server (wystern.eu)

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Server on tore, hea ja tublisti kasvanud. Ühesõnaga, server asub eraldi kastil, kus pole ühtegi muud minecrafti serverit. Serveri osad on ühendatud omavahel bungeecordiga (4 erinevat serverit - Creative, Hungergames, Survival, Factions). Olemas SMS skriptid ja palju muud. Infot saab küsida siis minu PMist, skypest või külastage serverit (mc.wystern.eu)

 

Tegelikult ma ei tahaks otseselt seda maha müüa, kuna tegemist on mulle endale kalli asjaga. Võimaluse korral müüks serveri osalusest 49%, ehk siis müüks serveri nii, et juurde tuleb üks omanik. Sellisel juhul ootan hinnapakkumist teie poolt.

 

Mul endal ei ole kahjuks hetkel aega serveriga tegeleda, auto, laps, töö võtab praegu rohkem aega, kui tavaliselt ja seetõttu ei jõua ma tihti serverisse.

Serveri müün maha kõige filedega, , multicrafti, kodukaga jne. Kaasa ei saa ainult fortumot.

 

Serveri ülalpidamine maksab 30€ kuu. Kui jätta sama hosti peale, see pole 100% kindel, aga läbirääkimise küsimus.

 

Serveri ostmise AH on 60€.

 

Kontakt:

PM või

Skype: myrkapoiss


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen huvitatud, lisasin sind Skype.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.