Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:cmb 121 ! TOTAL 1874 .

Soovitatud postitused

VIP

acc o s c?Vastu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shiid..Ma andsin URLi kus oli Groovingman,et ütles et ta teab kõike acci andmeid peale agreement nr..Kuidas sa veel maha tahad müüa,kui teine teab esimesi paroole? Muideks Sorry For OT!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis arvan,et võib teema kinni panna..Kuna selle kasutaja andmeid teab juba palju inimesi?Ja mitte keegi ei osta talt siint foorumist..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle tõesti mida sa myyd.. mul on andmed olemas.. ja saan ka agreement nr kui tahan.. aga ma ei viitsi nus***a sellega kuna ma enam ei pela runet.. ja nuh kasutaja dj krik(kasutaja teine omanik) andis mulle selle kasutaja.. ja agreement nr tal polnud...

 

kle ega sa väga muidu ei pahandaks kui ma laseksin kunagisel foorumi kasutajal(dj krik) kasutaja tagasi võtta..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ärge ostke... See acc on 100% puhas scamm. Ma tean sest mina aitasin oma klassikaaslase sugulasel seda müüa ta teadis kõike andmeid. Peale seda võttis tüüp acci tagasi ja ma sain sõimata selle käest kellele ta müüs.

 

ÄRGE JUMALA EEST OSTKE!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma arvan,et teema võib lukku panna...Liigapalju tõestusi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.