Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline PlayFriik

PROBLEEM: Hiir lülitab ennast ise välja.

Soovitatud postitused

Külaline PlayFriik

Tervist!

 

Nimelt on juba tükk aega selline probleem olnud, et rahulikult teen omi asju ja siis järsku käib USB'st lahti ühendumis hääl ja hiir on välja lülitatud, muu väga ei aitagi, kui siis käsitsi hiire otsik USB'st välja ja sisse tagasi, siis jälle kordub samane asi mõne aja pärast.

 

Ootan abi, kellel on see võibolla esinenud ja on osanud parandada seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teisi USB aukusid oled proovinud? Samuti kas sa teisi arvuteid oled proovinud ja kas probleem esineb ka seal? Esimene soovituks oleks muidu hiire driverid tõmmata/uuendada või siis tarkvara.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

endal oli sama jama uue klaviatuuriga.

 

Ehk on arvutis mõni fail mis sedasi jamama hakkab.

Endal peale uut windowsit jama enam ei tekkinud.


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul on ka hiirega sama asi. Saan olla mingi 15min-1h ja siis jookseb kokku. Hiireks on Trust GXT 13.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui hiir juhtmevaba siis vaheta patareisid vms, proovi teisi USB porte, kui vana hiir on? Kui ta on sul juba vana hiir siis osta uus.

 

Juhtmega. USB portide vahetus ei aita ka midagi. Väga vanaks ka seda ei saaks nüüd pidada, selline keskmine 1-1.5 aastat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas
Teisi USB aukusid oled proovinud? Samuti kas sa teisi arvuteid oled proovinud ja kas probleem esineb ka seal? Esimene soovituks oleks muidu hiire driverid tõmmata/uuendada või siis tarkvara.

 

Jah olen teisi USB auke ka proovinud, ei ole paremat tulemust andnud.

 

Juhe lahti äkki kuskilt? Pigem selle viga kui usb pordi viga.

 

Lahti? Nagu katki? Katki küll pole..

 

endal oli sama jama uue klaviatuuriga.

 

Ehk on arvutis mõni fail mis sedasi jamama hakkab.

Endal peale uut windowsit jama enam ei tekkinud.

 

Mdea, see hiir uus nagu pole, ja alguses see ei jamanud ka..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas
mdea ma ise kasutan uue arvuti taga vast mingi 5-7 aastat vana hiirt, vb isegi vanemat, pole mingit probleemi olnud senimaani :P aga vaata võta lahti seest äkki mõni juhe õrnalt kinni või lahti täitsa.

 

Võtsin lahti ja vaatasin natukene, proovisin jutmeid liigutada, kõik tundus korralikult kinni olevat..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Juhtmevabadel hiirtel on tihti probleemid, takistused teel jne, mingi asi jääb vahele mis segab, minu vanas arvutis töötasid kõik 5 juhtmevaba hiirt mis proovinud olen 20 minutit ja siis hakkasid ennast välja lülitama. Võib ka puhastamist proovida aga ei oska öelda kuidas see võiks aidata ja tavaliselt ei aita ka, kui pole soovi uut hiirt osta ja puhastamine ja miski muu ei aita siis ei saa ise midagi teha eriti. Võid proovida teisi hiiri ja kui nendega ka sama jama on siis ilmselt jäädki välja mõtlema seda põhjust miks midagi ei toimi. Aga viige kuskile tehnikapoodi või garantiisse kui võimalik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas
Juhtmevabadel hiirtel on tihti probleemid, takistused teel jne, mingi asi jääb vahele mis segab, minu vanas arvutis töötasid kõik 5 juhtmevaba hiirt mis proovinud olen 20 minutit ja siis hakkasid ennast välja lülitama. Võib ka puhastamist proovida aga ei oska öelda kuidas see võiks aidata ja tavaliselt ei aita ka, kui pole soovi uut hiirt osta ja puhastamine ja miski muu ei aita siis ei saa ise midagi teha eriti. Võid proovida teisi hiiri ja kui nendega ka sama jama on siis ilmselt jäädki välja mõtlema seda põhjust miks midagi ei toimi. Aga viige kuskile tehnikapoodi või garantiisse kui võimalik.

 

Ei ole juhtmevaba hiir.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See juhe mis ühendab hiirt usb pordiga. Selles võib olla midagi pekkis. Ürita seda liigutada või nii. Vaata mis teeb. Endal oli ükskord. Lõikasin selle katkise osa välja sealt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selge, hiir on asi mis on enam-vähem igal arvutikasutajal, laena kellegi käest hiirt ja proovi kas sellega sama jama. Pragu see suht ainus asi mida saaksid ise teha, kui oled hiirt proovinud puhastada ja kontrollinud porte jne


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.