Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Juku, kõik vajalik ühest kohas!

Soovitatud postitused

936219_460079077407324_1481316877_n.jpg

 

Info

www.juku.ee - Sinu interneti kiirtee

 

 

Kirjeldus

Juku.ee on mõeldud inimestele, kes ei tunne ennast arvutiasjanduses eriti tugevalt. Lehekülg koondab endas linke kõigile Eestis enamkasutatavatele lehekülgedele. Sobib ka neile, kellele ei meeldi, et nende avaleht vilgub ja laeb kaua, kes ei taha või ei oska kasutada järjehoidjaid. Sobib kasutamiseks vanemates ja aeglasemates arvutites. Ühesõnaga - sättige avaleheks oma vanaemade ja vanaisade arvutites, et nad saaksid lihtsalt maailmaga suhelda

 

jukub2nner[1].png

Tee Juku.ee avaleheks

Internet Explorer: Vali Tools menüüst Internet options. Nupu alt General leiad akna nimega Home page, kuhu kirjuta http://www.juku.ee/.Olenevalt Exploreri versioonist vajuta seejärel Apply ja OK või lihtsalt OK.

Mozllla Firefox: Kui sul on Juku.ee ekraanil lahti, siis kliki üleval vasakul oleval juku.ee nimega ikoonil ja lohista see hiirega natuke kõrgemal ribal olevale maja pildiga nupule. Küsimusele "Kas soovid teha juku.ee avaleheks?" kliki vastuseks Jah.

Google Chrome:Kui sul on Juku.ee ekraanil lahti, siis kliki üleval paremal oleval tööriistaikoonil ja vali sealt Settings. Avanenud aknas otsi üles jaotus On startup ja vali sealt Open a specific page or set of pages ning kliki Set pages. Avanenud aknas kliki Use current pages ja vajuta OK.

 

Safari:Vali ülaserva menüüs Safari, seejärel Preferences. Avanenud General aknas vali New windows open with: Home page. Home page reale kirjutahttp://www.juku.ee/.

 

Opera:Kui sul on Juku.ee ekraanil lahti, siis kliki üleval vasakul oleval Opera ikoonil ja vali sealt Settings alajaotusest Preferences. Avanenud aknas otsi üles rippmenüü Start-up ning vali sealt Start with home page. Nüüd kliki järgmisel real paremal pool olevat nuppu Use current ja vajuta OK.

 

 

 

 

Muudetud liikme Elare19'i poolt
Väike parandus.

spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskate äkki öelda kui palju seda lehte päevas külastatake, et reklaami hinnad nii krõbedad on?

http://www.juku.ee/?lang=et&selected=11


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tund aega koodi ja ongi valmis see lingikogu ju.

Ma ei ütleks küll, et selline asi tundi võtab.

Aga reklaam maksab, kui seal on reaalselt ka püsivalt suurt liiklust.

 

Hea näide on buduaar: http://buduaar.ee/Footer/sales/

 

Muidugi saidi kohta mis klikkide kohta infot ei anna on see kirves hind.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Täielikult kasutu idiootsus, millega ei ole isegi mitte vaeva nähtud. Keegi üritab vist küll kiiresti rikkaks saada...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täielikult kasutu idiootsus, millega ei ole isegi mitte vaeva nähtud. Keegi üritab vist küll kiiresti rikkaks saada...

 

Kas sul on kademeel, et endal nupp ei noki? Hetkel küll nii tundub. Mis selles halba on, et keegi üritab kiirelt rikastuda?

 

Idee on hea, aga kõik on veel nii algeline ja paigast ära, eriti veel ost&müük.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kas sul on kademeel, et endal nupp ei noki? Hetkel küll nii tundub. Mis selles halba on, et keegi üritab kiirelt rikastuda?Idee on hea, aga kõik on veel nii algeline ja paigast ära, eriti veel ost&müük.
Vahe ongi selles, et sellise lehe tegemiseks ei ole vaja erilist nutikust, as you wish to name it. Ma ei näe sellel lehel tulevikku, liiga lihtne ja lihtlabane, konkurentsitu ja ma usun et kõigil on oma lemmikleheküljed juba peas või kuskil bookmarksides. Milleks oleks vaja kustutada kõik enda järjehoidjad ära ja panna sinna too lehekülg (või siis avaleheks ja järgneks teine tekst...), et siis klikkida sellele ja hakata otsima oma lehte kuhu minna tahad ja siis jälle klikkida, kui sa saaksid ühe klikiga oma järjehoidjast minna kuhu tarvis? :D Inimesi huvitab mugavus ja võimalikult väheste liigutustega kas liikuda punktist A punkti B või kohe punkti Z, pole vaja mingeid vahebuffereid. Lisaks pakub Chrome ja ka teised oma avaleheks võimalust, mis reastab tihti kasutatavad leheküljed kohe avakuvale. Ei tasu kriitikatulvale kohe näkku karata. Lihtsalt mina arvan, et tegemist ei ole mingi uudse mugavuspaketiga, vaid vastupidi.

 

/ Ma võin üpris kindel olla, et 90% inimestest (ei pea siin silmas noori kellele see lehekülg ilmselgelt mingit abi ei too/suunatud ei ole) on avaleheks kas (Google)/Delfi/Postimees, kus keskealised (või kellele iganes see lehekülg siis lõppude lõpuks suunatud on, vanaemad/vanaisad) saavad oma põhilise internetipaugu kätte. Mõni käib ka facebookis ja Gmailis, okei, see selleks, vaevalt nüüd väga palju rohkem lehti külastatakse. Igapäevaselt kuskil kinnisvara lehekülgedel ja muudes X kohtades üldjuhul ju ei käida, seda kõike juhtub harvemini ja kui vaja, siis pole kuigi keeruline ka kv.ee aadressireale kirjutada. Ehk siis tavapärasel veidi vanemal internetikasutajal oleks kogu sellest listist igapäevaselt 1-2 lehte kasulikud, need on tal niivõinaa peas või järjehoidjas, või avaleheks, võtta too "süsteem" kasutusele, kus asjad läbisegi on, hakata otsima ja omale lisakulu tekitama... inimesed on liiga mugavaks muutunud, nad ei viitsi.

 

Ärge nüüd arvake, et ma vihkan seda lehte maapõhjani ja mingeid lolle sõimukommentaare ma ei viitsi ka lugeda, aga kriitika on minu arvates alati teretulnud ja edasiviiv jõud ja minu nägemus on selline.

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Reklaami hinnad on arvatavasti sellepärast "suured", et suurtemate hindadega tekib tavaliselt inimestel usaldusväärsus.

 

Auto24 on näiteks kõige suuremad reklaami hinnad, sest eesti külastatuim lehekülg.

Siit näeb enam vähem statistikat lehtede kohta - http://metrix.station.ee

Kuigi see väga täpne ei ole, aga midagi ligidale.

 

Muidu leht on alguse kohta väga puhas ning lihtne kasutada.

 

Küll ka ajapikku tuleb linke/reklaami jne juurde.

Kui tahad sellega teenima hakata, siis tasub asjaga tegeleda ning pidevalt uuendada.

Teha kategooriad. Näiteks foorumid ja siis sinna võimalikult palju eesti foorumeid lisada.

 

Tahaks küsida, et palju sul rahvast käib hetkel juba lehel, näiteks viimasel kuul kokku?

Võiksid näiteks google analyticsust pildi panna siia.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere rahvas, mina pole selle lehekülje omanik aga ma teen väikest reklaami neile.

Annan mõned vastused ära.

 

Miks pandi selline nimi nagu juku?

 

 

1. Mida juku ei õpi, seda juhan ei tea.

2. Juku oli esimene personaalarvuti Eestis.

3. Jääb väga hästi meelde.

4. oli sellel hetkel vaba domeen.

 

 

Palju rahvas on juba käinud leheküljel?

Kasutajaid on tänaseks igapäevaselt veidi üle tuhande.

 

Mis puutub reklaami hindedega, reklaami hind on täpselt selle pärast kõrge, et keegi sinna ei tahaks reklaami, sest hakkab asi jälle vilkuma ja see väsitab vanureid. Või kui just keegi nii väga soovib, siis see raha kompenseerib ebamugavuse.

 

Jukult: Tänan kõiki kriitikuid aga selline ta on ja need kellele ta sai mõeldud kasutavad teda ja muutusi väga ei soovi. Tervitustega, Juku.


spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Vaatasin üle pika aja uuesti juku.ee kodulehte.

 

Kuidas teil ka liiklusega lehel on?

Kui palju inimesi näiteks keskmiselt kuus juba käib ja kas pigem kasvab või langeb traffic?


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.