Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

MIS ON KICKUP?

 

Kickup on energiaportsion, mis on parim valik kiireks energialaenguks!

originalandmini_en.png

 


    [*=center]- Annab energialaengu
    [*=center]- Sisaldab ženšenni ja antioksüdante
    [*=center]- Sisaldab 10. erinevat vitamiini
    [*=center]- Sisaldab 3. erinevat mineraalainet
    [*=center]- Bio x20 – ainult Kickup toodetes
    [*=center]- Kompaktne pakend
    [*=center]- Pikk säilivusaeg

jumpingman.pngMeie viis erinevate maitseomadustega toodet annavad kõik energiat ning sisaldavad ženšenni, vitamiine ja mineraalaineid.

Real White toote põhiomaduseks on ksülitooli sisaldus, mis takistab kaariese teket. Kickup Strong pakub aga tõelist energialaengut, mis põhineb samadel ainulaadsetel koostisosadel nagu teisedki Kickup tooted, kuid on tugevama maitsenüansiga ning kõrgema kofeiini- ja vitamiinide sisaldusega.

Kickup tooted on saanud suurel hulgal tarbijate poolt positiivset tagasisidet, mis annab tõestust, et see on hinnatud ning suure nõudlusega toode. Kickup tootevalikusse kuuluvad Kickup Real White Original, Kickup Real White Mint ja Kickup Strong.

 

MIDA SEE MULLE ANNAB?

 

supplements_est.png

KickUp – kui tahad elult midagi enamat!

BIOX20 – 10 Vitamiini & 3 mineraalainet

 


    [*=center]Annab pikaajalise mõju
    [*=center]Varustab keha energiaga
    [*=center]Suurendab vastupidavust

ANTIOKSÜDANDID

 


    [*=center]Kaitsevad kaharakke

KOFEIIN & ŽENŠENN

 


    [*=center]Ergutava toimega

 


    [*=center]KickUp padjakesed - justkui huuletubakas ilma nikotiinita!
    [*=center]Padjake sisaldab vitamiine, mineraale, ainulaadset Bio X20 taimeekstrakti, ženšenni ja kofeiini - hoolikalt valitud koostisosad tagavad kiire turgutuse ja annavad energiat mitmeks tunniks
    [*=center]Täiuslik toode neile, kes tahavad suitsetamist maha jätta või lihtsalt elu nautida!
    [*=center]Ühes pakis on umbes 24 patja
    [*=center]Kümnest pakist jätkub pikemaks ajaks! Osta endale või kambakesti
    [*=center]Hea alternatiiv, mis ei sisalda kõiksugu tervisele kahjulikke lisandeid
    [*=center]Maitse ja tunne on sarnased huuletubakale, kuid see toode ei sisalda ei tubakat ega nikotiini
    [*=center]Selle asemel on padjake täidetud tervislike, energiat andvate koostisosadega
    [*=center]KickUp annab sulle vitamiine, mineraale, antioksüdante ja looduslikku energiat, et keha toimiks tõeliselt hästi!
    [*=center]KickUp - kui te soovite elust enamat saada!

 

Lisainformatsioon

 

Keha toimimiseks on vaja erinevate ainete tasakaalustatud segu. See tasakaal on keha energiatootmise optimeerimiseks vajalik. KickUpi tooted on hoolikalt koostatud, et neid vajadusi täita.

Kasutamine: KickUp-i toote kasutamisel paigutatakse üks padi ülahuule ja igeme vahele. Peale padja imendumist võetakse padi huule alt ära, ning asetatakse paki pealsesse õõnsusesse või visatakse prügikasti. Tootepatjade allaneelamine on keelatud!

 

Hoiatus: KÕRGE KOFEIINISISALDUSEGA (28 mg ühe padja kohta). Toode sisaldab kofeiini ning ei sobi diabeetikutele, lastele, rasedatele, rinnaga toitvatele naistele, kofeiinitundlikele inimestele.Soovitatakse kasutada mitte rohkem kui 16 patja päevas. Sisaldab magusaineid.

 

KONTAKT

 

contact_us_1.jpg

Laferme Tobacco OÜ

KMKR EE101572657

Reg. kood 12306000

Laada 20, Rakvere, Lääne-Virumaa

44310, Eesti

info@kickup.ee

 

 

 

 

 

 

copyright 2013 - kickup estonia


skypepilt.png

RIOTPOINTS.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu narkots ju, arvan, et sellekohta pole tervisekaitse midagi veel ütelnud ka.

Muudetud liikme udukas'i poolt

"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nagu narkots ju, arvan, et sellekohta pole tervisekaitse midagi veel ütelnud ka.

Vaevalt küll .Esiteks seal pole midagi kahjulikku ja teiseks seda müüakse juba poodides ka.

Päris omamoodi asjad nagu snus aga tervislik.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaevalt küll .Esiteks seal pole midagi kahjulikku ja teiseks seda müüakse juba poodides ka.

Päris omamoodi asjad nagu snus aga tervislik.

 

See et selle toote negatiivsed omadused mainimate jäeti, ei tähenda seda, et see tervislik oleks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See et selle toote negatiivsed omadused mainimate jäeti, ei tähenda seda, et see tervislik oleks.

 

Ütle mulle üks toode ,mis oleks tervislik ja pole ühtegi kahjuliku asja .

Ja kui nii tark oled siis võid mainida mis seal kahjuliku on sest mina pole seda uurinud täpsemalt .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt küll .Esiteks seal pole midagi kahjulikku ja teiseks seda müüakse juba poodides ka.

Päris omamoodi asjad nagu snus aga tervislik.

 

snus aga tervislik, miks sa arvad, et see kraam nii kasulik on? sama mis tups ainult, et nikotiini asemel on kofeiin. Probably, on seal samasugused ained sees(mikroklaasikillud, mis teevad su huule katki, et kofeiin kiiremini verre jõuaks). Olen tupsu vääga kaua aega teinud, ei lea nüüd, miks mingi täiest random kraam, out of nowhere, peaks olema kasulik ja parema mõjuga. Sama hästi võiks ju tupsu legaliseerida eestis, mis seal mitte-seadusliku on? Mitte midagi, nikotiin ning sama kraam mis selles energja junnis. Just saying. Pole kindel, et see info vastab tõele aga muud moodi see kraam sinu kehale mõjuda ei saa. Miski peab selle igeme/huule katki tegema.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ütle mulle üks toode ,mis oleks tervislik ja pole ühtegi kahjuliku asja .

Ja kui nii tark oled siis võid mainida mis seal kahjuliku on sest mina pole seda uurinud täpsemalt .

 

Mille peale sa nüüd ärritusid ma ei mõista? Kui ise oled nii rumal ja ütled, et antud toode on tervislik, siis pead leppima sellega, et keegi sind parandab. Ja kui ma ausalt ütlen, siis poest on väga raske midagi tervisliku leida, sest kõik tooted on kõike võimaliku keemiat täis pumbatud. Seda, et kofeiin inimese organismile kasulik ei ole, peaksid sa juba lasteaiast teadma. Selle asemel, et siin lambist draamat tekitada ja teisele inimesele turja hüpata mine googelda ja õpi ise.

 

Minul ei ole isiklikuhuvi kickup'i vastu tekkinud ning ei ole kursis kõikide koostisosadega, aga äärmiselt naiivne on uskuda, et see sinu organismile kasulik on. Ma ei väida, et see üdini halb asi oleks, aga kindlasti mitte ka mingi vitamiin mida väiksele lapsele võiks anda. Ka apteekist ostetavates tableti kujul vitamiinides on kahjulike koostisosi.

 

Nagu narkots ju, arvan, et sellekohta pole tervisekaitse midagi veel ütelnud ka.

 

Soovitan sul hea südamega minna kasvõi narko.ee ja endale selgeks teha mõiste "narko" enne selle kasutamist.

 

 

Pole vaja välja lugeda, et ma siia teemasse kellelegi halvasti ütlema tulin, see et ma "xD" ja naerumärke ei kasuta, ei tähenda et ma surm tõsine või lausa vihane oleksin.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas seda müüakse ka alaealistele? :O

Kasulik on suhteline mõiste, eriti veel kui teaduslik tagataust on puudulik. Kellegi jaoks on ta mingil hetkel kindlasti kasulik. Kuid kindlasti pole see toode tervislik, kuna sisaldab ikkagi kahjulikke aineid nagu kofeiin. Minuteada mokatubakas enam klaasikilde ei kasutata, selle töö peaks ära tegema muud ained.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Müüakse küll alaealistele .

To cookie : 3-4 karpi ära kasutanud ja see oli aasta tagasi ,siiamaani elus ja terve :D vist :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soomes on need kickupi karbid igas veidi suuremas poes vabalt müügis, kui tavaliselt on soome poodides nikotiini sisaldavad tooted peidetud siis see on letis avalikult väljas.

Nikotiini ei sisalda, proovinud ei ole, narkoga tegu ei ole.

Hinda ei leidnud ka kusagilt siin teemas :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tooted leiad järgnevatest Grossi Toidukaupade kauplustest:

Tallinn: Grossi Toidukaubad Kotka

Tallinn: Grossi Toidukaubad Järveotsa

Tallinn: Grossi Toidukaubad Paasiku

Keila: Grossi Toidukaubad

Jõhvi: Grossi Toidukaubad

Rakvere: Turu Kaubamaja

Kunda: Grossi Toidukaubad

Tapa: Grossi Toidukaubad


skypepilt.png

RIOTPOINTS.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sotsiaalministeerium tegeleb juba sellega :D Igastahes karbi kuju peavad nad arvatavasti tulevikus ära muutma.

http://www.tarbija24.ee/2648286/sotsiaalministeerium-soovib-r-kioskile-vastutustundlikumat-suhtumist


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soetasin endale ka siis ühe karbi täna. Ei ole midagi halba õelda, tip-top värk täitsa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pigem on see üks trikk millega lollidelt ja alaealistelt raha välja pumbata.

Nagu näed - toimib! :D

Energiajookides on ka vitamiine, ega see seda tervislikuks ei tee. Mõelge ikka mida tarbite, muidu pärast kahetsete.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täiesti mõtetu kraam... Ei sisalda küll nikotiini, aga see on siiski röövimine. Omal ajal sai neid ostetud 3€ eest.

 

+1

 

Sai kah ostetud 1 karp, kasutasin paar tükki hoidsin mingi 30-45 minti all, midagi ei toimunud.

Kasutu kraam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
snus aga tervislik, miks sa arvad, et see kraam nii kasulik on? sama mis tups ainult, et nikotiini asemel on kofeiin. Probably, on seal samasugused ained sees(mikroklaasikillud, mis teevad su huule katki, et kofeiin kiiremini verre jõuaks). Olen tupsu vääga kaua aega teinud, ei lea nüüd, miks mingi täiest random kraam, out of nowhere, peaks olema kasulik ja parema mõjuga. Sama hästi võiks ju tupsu legaliseerida eestis, mis seal mitte-seadusliku on? Mitte midagi, nikotiin ning sama kraam mis selles energja junnis. Just saying. Pole kindel, et see info vastab tõele aga muud moodi see kraam sinu kehale mõjuda ei saa. Miski peab selle igeme/huule katki tegema.

 

Ei ole see kofeiin nüüd midagi nii kahjulik. Also eeldusel, et see on lastele saadaval ma kahtlen, et see mikroklaasikilde sisaldab, sest limaskestas toimub imendumine niikuinii. Seetõttu võid sa selle endale otseses aanusesse pista ja see toimib. Samuti on imendumine limaskestas (täpsemini suu limaskestas) isegi efektiivsem, sest maos võib paljuski happelisuse tõttu hävineda kui vitamiine jms tarbid. Kui soovid võrdlust teiste limaskestas imenduvate ainetega, siis näiteks haiglas (või kui ei häbene, siis ka kodus) võidakse sulle küünal tagumikku pista, et valuvaigisti paremini imenduks. See küll vahest ehmatab patsiendid ära, aga toimib üsna kiiresti ja efektiivselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.