Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

500-700 € Eest sülearvuti või lauaarvuti

Küsimus

Tervist.

 

Mul on probleem sellega et tahan endale soetada uue arvuti.

Ma ise olen kahe vahel,et kas osta lauaarvuti või sülearvuti.

 

Äkki teie seast keegi oskaks mulle paar sellise hinnaklassis arvutit siia teemasse panna.

 

 

Arvutit kasutaksin nii mämgimiseks kui ka tööks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

13 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Küsimus, kas oled pidevalt kuskil liikvel ja kas siis on ka arvutit vaja? Siis saab sellele küsimusele vastuse, et kas vajad sülearvutit või lauaarvutit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Oleneb ka sellest milleks sa tahad arvutit kasutada. Kui käid korra nädalas ja vaatad emaili ja mängid tetrist siis sülearvuti oleks kindlasti mugavam. Kui kavatsed arvutiga mängima hakka uuemaid mänge ning seda veel põhjas graafika seadetel siis tuleb sul KINDLASTI võtta lauaarvuti, kuna lauaarvutitel on tavaliselt 2-4 korda rohkem jõudlust kui sama hinnaklassi lauaarvutitel.

Kui sa tõesti ei liigu sellega palju ringi siis soovitan kindlasti jõudluse poolest lauaarvutit, tasub ka mõelda ise lauaarvuti kokkupanemisele, kui leiad mingi sõbra kes oskab seda teha või teed ise siis säästad ligi 50-20% raha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Arvuti valimisel tuleks ikkagi kõigepealt kindlaks teha, mida arvutiga tegema hakatakse. Kvaliteetne sülearvuti maksab 900 kuni 1600 eurot. Alla 800 euro ei saa kindlasti uut ja head sülearvutit.

Lauaarvuti eelis on sülearvuti eelis on see, et kõik jupid on eraldi vahetatavad ehk kui midagi läheb katki siis vahetad ainult selle.

Hetkel Sulle mõnda näidis arvutit ei oska tuua.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

http://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BClearvutid/S%C3%BClearvutid/412751/

 

Igati korralik isend, ise kasutan ja olen rahul ostuga. Heli on väga võimas ja hätta ei jää ka uuemate programmide/mängudega.

Isiklikust kogemusest tooks välja ainsa miinuse, et klaviatuuri kõrval olevatel äärtel tekivad kergesti kulumisjäljed, pidavat olema kõigi nende isendite süü. Ilmselt klapi sulgemisest, kuna ekraani äärtel aint ühe koha peal kummist jublakas on kah, aga no midagi hullu pole.

Valgustatud klaviatuur, klapi peal olev ASUS logo on valgustatud jne, täitsa blingbling värk, julgeb kohvikus välja võtta küll. :P

 

Siit leiad ka tarka juttu selle sama isendi kohta: http://torufoorum.net/viewthread.php?tid=19519

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

http://www.klick.ee/sulearvutid/acer-aspire-v3-772g-3895.html

 

Endal see juba 3 kuud kasutuses, hea suur 17,3" ekraan, 1920x1080P, topelt videokaart, protsessor kiire, kõik uuemad mängud veab ilusti ära :) Arvutis peaks olema lausa 2x kõvaketta slotti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Chill.

Mulle endale jäi ka see arvuti silma aga kuradima windows 8 ei meeldi :S :D

 

Windows 8 täiesti võimalik ära harjuda, lihtsalt point on see, et Start Menüü teistsugune. Ja pealegi 8.1 on juba veelgi parem, all nurgas windows button olemas ja mulle meeldib veel 8.1 puhul see,et kasutajasõbralik ja nt saan teha neti pulgaga wifi hotspoti :D

Igaljuhul jah, see arvuti täiesti mõnus püss.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.