Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Protsessor pläriseb

Küsimus

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Tee jahutus korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Millal Sa viimati lahti tegid ja puhastasid seest, venti jm. Oli ühe tuttava arvutil sama probleem ja tal oli 2a. puhastamata ja kui lahti tegime siis ütleks ainult ühe sõna OMG, et põlema ei läinud. Undas kõvasti ja kusjuures ka krabises. Nüüd on vaikne kui sukk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Puhastanud olen ma nii proset toitekaid kui ka videokaarti selles pole probleem nii algaja ka ma nüüd ei ole .

 

 

 

Tundub küll algaja jutt. Vahet pole, et ma tegelenud aastaid sellega, ei ütleks et ma nüüd spetsialist.

Õigem oleks öelda Protsessori jahutit, mitte protsessorit. Kui tahad kindlasti teada, kas just on Protsessori jahuti ventilaatoris, siis vaata kas see üldse normaalselt käib või hakkab pooma.

 

Üks pakkus väga hea variandi: õli panna.

Mina pakuksin enda poolt veel, et sa võid ka speedfaniga selle ventilaatori 40% peale panna ja siis 60% jne. Ehk tõesti läbi minemas. Mis jahuti on ? Kui igivana arvutipole, siis saab üsna soodsalt uue.

 

Ei soovita arvutit puhastada tolmuimejaga, nagu paljudel kombeks ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ühenda protsessori jahuti ventilaator(id) emaplaadi küljest lahti ning vaata, kas plärin jääb või mitte. Kui jääb, siis viga ventilaatoris.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.