Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eestlased [1.7.2]

Soovitatud postitused

Tere Minecrafti rahvas!

 

Server ise

 

Server on 48 slotiga ja survival.

Serveris on ka SmS ja ka /sms command.

Koduleht puudub.

Foorum puudub.

Tulemas ka Ehitus V6istlused mis arvatavasti juba j2rgmisel nadalal 8. Veebruaril.

Iga nädal on ehitusvoistlused!

IP: b4.lionhost.org:25588

-------------------------------------------------------------------------------

Admimistratiiv

Omanik: kristjanree1

Abi-Omanik: DeemonCraft

Admin:-

Moderaator: Speedmanes123, Yabodo

-------------------------------------------------------------------------------------

T2name!

b_560_95_3.png

http://www.gametracker.com/server_info/178.238.235.244:25588/

Muudetud liikme kristjanree1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisan juurde:

 

Serveri teeb eriliseks see et:

 

Siin ei eksisteeri admin shopie. Vaid kolm Kus saab müüa diamond,iron,emerald.

 

Aga tulemas on ainulaadne süsteem, mis minu teada teistes serverites ei kasutatda.

Nimelt, inimesed toodavad 100% ise igasuguseid blocke, wood vms. Ja /warp tartu-s on ka WTC tornid (avatud osaliselt, kuna veel ehitus tööd) kus saab üürida/võtta jarelemaksule/osta äriruume,kortereid,chestshop ruumid) Ka linnas ka krundid. Aga nimelt see turundus kus inimesed müüvad,ostavad ,vahetavad teeb selle mängi poole elavamaks.

 

Nt. Mina kaevandan 64 x 3 oak wood. Ja nendest kasutan ma 1 stack. Ja muudega teenin raha. Siis ma lähen warp tartu-s WTC-se (world trade center-maailma kaubandus keskus) Meil serveri kaubanduskeskus. Ja l2hen äri ruumi. Nii ja siis ma ka reklaamin, paljug ma myyn, ka sildid ülesse. või tahan nt 2 stacki woodi, vahetada 1 stack diamondide vastu. Ise toodan, ise müün. Kui mul midagi vaja on ostan/vahetan mõne kaupmehe käest, blocke.

 

Arvatavasti iga inimene saab esmapaketti: ehk 5000$ seda ainult 1x. mängijooksul ja kasutaja nime koha.

 

Ja ka muidugi keelatud on raha bugg, ehk ka multikonto, (teed teise kasutaja,sealt 5k kannad endale) nt nii, ja see on karistatav.

 

Aga üldiselt igasugused Admin shopid kaovad. Muidugi peame seda süsteemi veel täiustama, esijalgu see ei pruugi nii plaanipäraselt toimida, aga hakkab toimima.

 

Kuna leidsin admin shopi raha teenimis süsteeme ja /jobse suhteliselt palju. Ss töötan mina välja veel yhe idee, et luua serverisse kaubdandus/turundus asjad . et osta/müü ja vaheta. Vb räägin omanikugaet looks jobs miner, ja chopper . eks seda vaatab :)

 

 

 

Loodetavasti tahame sellega valmis saada veebruariks.

 

To Kristjanree:

 

Ma olen Abi-Omaniku rangil, mitte admini :)

 

 

ja cracked/premium ei ole mõtet v2ga lisada. Kuna Neis ei ole v2ga vahet. Serveritesse saavad igaljuhul mõlemad yhineda. TeamExtreme jagaja crackib hästi. Ainus vahe on see et premium saab vahetada skine, cracked aga mitte, see on ainus argument. Teistel cracked sama mis premium

Muudetud liikme DeemonCraft'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Laup2eval 08/02/2014 kell:14.00-16.00 EhitusV6istlus teema: Elumaja

 

----------------------------------

1. Koht- 1 kuu tasuta Exxxtreme

----------------------------------

2. Koht- Tasuta Exxtreme

----------------------------------

3. Koht- 25000 m2ngusisest raha

----------------------------------

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas serveri IP'd polegi siin või olen mina pime?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.