Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kyle Lambert - "näpu artist"

Soovitatud postitused

kaader-videost-67376770.jpg

See uskumatult realistlik pilt, mis on tehtud Ameerika näitlejast Morgan Freemanist, on loodud vaid ühe sõrme ning iPadiga.

Artistiks on Suurbritanniast pärit Kyle Lamber, kes on professionaalne õlimaaler ja illustraator. Samuti on tal kuulust koguv YouTube'i kanal, kuhu ta paneb üles oma iPadiga tehtud tööd. Tavaliselt joonistab ta kuulsusi nagu Morgan Freeman.

 

"Ma tegin seda pilti kuu aega. Kasutasin pildi tegemisel iPadil sellist äppi nagu Procreate," rääkis poiss väljaandele Mashable.

 

Uskumatu, et selle sama asjaga, millega sa hängid päevad läbi Facebookis või mängid Angry Birds'i, saab ka teha sellist asja.

 

 

 

 

 

 

Teema algataja kommentaar:

Kutil on anne antud ja nüüd ma näen, et ilma resourcedeta on võimalik saavutada. Ma muidugi ei tea mida see

"Pro Create" endast kujutab, aga sellel poisil annet on. Kindlasti vaadake ka ta teisi videosi. Edu talle!

 

Video:

 

Allikas:Delfi


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.