Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Linnus_paris2.jpg

Linnus PvP/Grief [1.7.2]

 

Kutsun teid kõiki minecrafti fänne meie uude Eesti anarhia serverisse !

Tegemist on serveriga, kus on aktiivsed omanikud ja tore kommuun.

Kui otsite uusi katsumusi ja väljakutseid mida tavaline survival ei paku siis see server on teile mõeldud.

Serveris toimuvad erinevaid võistlused, kust võib võita igast nänni.

Server on värske ja otsib uusi mängijaid

 

Oleme nüüdsest 1.7.2 versioonil !

Info

 

Serveri IP: b3.lionhost.org:25602

Kohtade arv: 24

Host: Lionhost

Omanik: Draacon265

AbiOmanik: Pets

Sponsor: Timmu123

Kontakt(Skype): martin60256

 

799.png

 

Muudetud liikme Markkus7'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pask server ju.Mingi omanik killib gmiga.Nagu olin pvp areena katusel kust sai vibuga lasta.Siis ma lasin sealt ja see vend lendab gmiga peale ja hakkab killima.Ta ei öelnud mitte kui muffigi,et seal ei tohi olla vms.Siis oli nii,et läksin koju enda asju enchantima siis mingi vend tps(ta ei tpanud vaid tps enda õigustega) mu juurde ja hakkas raidima ja tappma.Siis ma kutsusin enda sõbra kes on raehärra(admin vist ma ei saa aru nendest rankidest seal) ja ta pani talle banni.Siis tuli omanik ja pani mu sõbrale banni ja unbannis selle venna ära kes tps mu juurde ja ma sain mute.Ehk saan siis aru,et adminid vms võivad teiste juurde tpda ja nende baasi ära raidida?Normaalselt pask! :D:D:D:lol:

Muudetud liikme SistAlik'i poolt
SITT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jama server ju.Mingi omanik killib gmiga.Nagu olin pvp areena katusel kust sai vibuga lasta.Siis ma lasin sealt ja see vend lendab gmiga peale ja hakkab killima.Ta ei öelnud mitte kui muffigi,et seal ei tohi olla vms.Siis oli nii,et läksin koju enda asju enchantima siis mingi vend tps(ta ei tpanud vaid tps enda õigustega) mu juurde ja hakkas raidima ja tappma.Siis ma kutsusin enda sõbra kes on raehärra(admin vist ma ei saa aru nendest rankidest seal) ja ta pani talle banni.Siis tuli omanik ja pani mu sõbrale banni ja unbannis selle venna ära kes tps mu juurde ja ma sain mute.Ehk saan siis aru,et adminid vms võivad teiste juurde tpda ja nende baasi ära raidida?Normaalselt pask! :D:D:D:lol:

 

Enne, kui tuled foorumisse laimama võiksid endale selgeks teha selle, et Raehäraa(Moderaator..) saab teha ainult ban/mute... Neil ei ole admin commande millega tp teha. Ja sinu sõber sai bani selle eest, et no reason ban tegi ja kasutas oma õigusi ära. Pole mõtet sellist muinasjuttu siia välja mõelda ja serverit maha teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne, kui tuled foorumisse laimama võiksid endale selgeks teha selle, et Raehäraa(Moderaator..) saab teha ainult ban/mute... Neil ei ole admin commande millega tp teha. Ja sinu sõber sai bani selle eest, et no reason ban tegi ja kasutas oma õigusi ära. Pole mõtet sellist muinasjuttu siia välja mõelda ja serverit maha teha.

Ega raehärra ei tpnud minu juurde mingi teine rank tps.Ei koti pask server.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.