Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Palju palk on?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Siis arvesta ka sellega, et koodid kah tuleb ära krüpteerida kui keegi tuleb sulle ns tasuta aega surnuks lööma põhimõteliselt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kle paks , Miks ma peaksin maksma sellele kellel laseksin samuti tunda ennast kõrge iskuna meie kommuunis ? Kui midagi tarka pole õelda palun jäta ütlemata !

 

Sellise suhtumisega jäädki sa seda unistuste abilist otsima. Muuda oma käitumist ning õpi õigekirja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks Byss kommentaar ole õige küll. Ma ei soovi kedagi narritada ega solvata mitte mingil moel, aga..

 

See oli lihtsalt mu arvamus ülal pool. Eesti Vabariigis on õigus omale arvamusele, ideedele ja lahendustele. Kui sa paned hinna juurde, siis mine-sa-tea, ehk tulebki korralike oskajaid, kes tõesti tajub foorumisüsteeme.

 

Tõsi, jutt oli küll foorumi loomisest, aga kuna rohkem on rõhutatud mängu nimega Counter-Strike, siis siia alla see tõesti ei sobi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.