Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere,

ostsin endale hiire Razer Lachesis ja see hiir ei ühendu minu arvutiga ära.

Sellel hiirel on 2 tulukest, üks on rulliku sees ja teine kaane peal razeri logo.

Aga ainult 1 tuluke, rulliku oma põleb ja hiirel ei tööta mitte ükski teine nupp.

Ma installisin draiverid ja proovisin erinevaid USB auke aga ei toimi ja see driver ütleb mulle et USB not found või midagi sellist.

Endal on ka razer abyssus hiir mis toimib suurepäeaselt aga no kuna sõber pakkus odavalt razer Lachesist siis võtsin ära. Tema jutu järgi see veel töötas.

Mida annab teha? äkki on kuidagi võimalik see ära parandada. Elan ise Tartus, kas seal on mõni koht kus saab hiire parandusse viia?

Tegin selle hiire korra lahti ka ja seal tundus kõik korras olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Installisid õiged driverid? Sõber andis plaadiga kaasa või tõmbasid internetist?

Proovi Device Manager -> Mice and other devices -> Ja sealt valid selle "USB hiire" ja proovi sealt kaudu Driverid ära uuendada?

Või hoopis kui panid USBi järgi pakkus windows ise draivereid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovi teist usb auku. Endal ka vahest nii, vahetan ära töötab jälle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Proovi teist usb auku. Endal ka vahest nii, vahetan ära töötab jälle.

 

Ta kirjutas, et proovis juba kõik augud läbi.

 

Ka mina arvan, et äkki said juba katkise hiire?


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise sõbraga sitaks neid Razeri hiiri remontinud, DA-d ja Abyssust. 2 võimalust, kas juhtmes on lühis või seest on midagi lahti või üldse ära kadunud.

 

Ise väga Razeri hiirt ei soovita, lagunevad nagu sitta, endal ka laual Razer Deathadder ja täielik sitt. Klõpsud töötavad nii väärakalt, järgmine aasta teen endale korraliku kingi ja ostan hea Steelseriese hiire või siis võtan mõni päev ette ja remondin oma DA ära.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.