Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

GameHost.ee ja nebulose alatud võtted

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

Gamehost on päris alatuks läinud ma vaatan. Meie server läks kinni, tavaliselt kustutatakse serverist kõik andmed ära, aga need jäeti lihtsalt alles ja nüüd kasutab nebulos meie faile ning paneb oma @ COPYRIGHTI? Lisaks annab Saitan talle Martini GH.ee webi kasutaja, lihtsalt niisama... Meil on seal sees olulisi asju, mida ei peaks iga suvakaks lihtsalt enda saama + proovisin ircus kellegiga rääkida seoses webiga ja kirjutasin omikronixile private chati ja ta lükkas lihtsalt bani mulle kuna teada oli, et Saitan on tavaliselt ircus afk.

Muudetud liikme Kush and Wizdom'i poolt

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ostsin servu GH-lt, War3 oli peal jms, mõtlesin, et kasutan seda edasi kenasti aga siis tuli Saitan ning ütles, et ma ei või seda teha. Siis hakkasin rääkima teiega, et leida kompromissi kuid te hakkasite ulme summasi nõudma, ma keeldusin. Enne rentimist leppisin Saitaniga kokku, et failid jäävad peale ja ma võin neid kasutada. Hiljem ütlesin teile, et ma siis ei kasuta neid faile kui te ei soovi. Veebi kohta ei oska ma kommentaari jagada, sest neid andmeid pole mulle keegi jaganud. Saatsin Saitanile ka E-maili selle kohta kuid ta ei ole veel vastanud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Enne rentimist leppisin Saitaniga kokku, et failid jäävad peale ja ma võin neid kasutada.

Mitte keegi meilt luba ei küsinud ega teatanud meile, et failid jäävad peale. Ma arvan, et meil on ikka õigus öelda seda, kas ikka jäävad peale kuna need on siiski ju meie failid.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetke seisuga võin nii öelda, et nebulos pole saanud kõrvalserveritelt mingeid faile. Ma olen säilitanud serveri failid sellepärast, et paljud kliendid on tagasi tulnud klientideks ning on soovinud vanu faile kuid jaganud pole gamehost.ee neid kellegiga.


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
proovisin ircus kellegiga rääkida seoses webiga ja kirjutasin omikronixile private chati ja ta lükkas lihtsalt bani mulle kuna teada oli, et Saitan on tavaliselt ircus afk.

 

IRC ei ole mingi GH ametlik koht, see on minu isiklik kanal ja mina ei ole GH support team vms nii et ära mind siia külge pane.


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Hetke seisuga võin nii öelda, et nebulos pole saanud kõrvalserveritelt mingeid faile. Ma olen säilitanud serveri failid sellepärast, et paljud kliendid on tagasi tulnud klientideks ning on soovinud vanu faile kuid jaganud pole gamehost.ee neid kellegiga.

Isik on saanud- ja kopeerinud kõik failid, tema käes on hetkel ju meie vanad failid koos ftpga. Te ju peaksite andma faile ainult vanadele omanikele, kes soovivad serverit uuesti rentima hakata.

Muudetud liikme Kush and Wizdom'i poolt

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isik on saanud- ja kopeerinud kõik failid, tema käes on hetkel ju meie vanad failid koos ftpga. Te ju peaksite andma faile ainult vanadele omanikele, kes soovivad serverit uuesti rentima hakata.

 

Nii ongi, vanad omanikud jäävad süsteemi maili alusel. see pole reaalne et ta sai teise id'ga sama serveri mis sul. üldjuhul ka serverid kustutatakse.


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Neil oli mingi jutt Saitaniga ehk siis tema andis talle selle serveri koos failidega, ilma meie nõu küsimata.

 

MVeebi kohta ei oska ma kommentaari jagada, sest neid andmeid pole mulle keegi jaganud.

Aga miks siis oli foorumis all kirjas "Copyright @ nebulos.net(enne oli Adrenaliin). All right reserved"

Muudetud liikme Kush and Wizdom'i poolt

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilma lepinguta rentimine oleks ebaseaduslik. Samuti ei leia ma gamehost.ee leheküljel oü andmeid, mis teeb selle asja veel kahtlasemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilma lepinguta rentimine oleks ebaseaduslik. Samuti ei leia ma gamehost.ee leheküljel oü andmeid, mis teeb selle asja veel kahtlasemaks.

 

Uhahaha mees vaata seda:

 

Teenused:

Steam & Origin mängude soodusmüük, kuni 80% soodamalt originaalhindadest. Krediitkaardi teenused!

RiotPoints müük. Teenustasu vaid 0€.

 

Kontakt:

Skype & Steam: byss17


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui kõik kahtlevad, et kas on firma või mitte saadke kiri EMTA ja küll nemad selle välja uurivad ja vastavad. http://www.emta.ee/index.php?id=21923

 

pange kinni see gamehost.ee juba jah, närvidele käib


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvatavasti tekkis arusaamatus, kuna vana omanik räägis uuest kliendist, ja minu teada nende vahel oli kokkuleppe. Lisaks vanal omanikul oli võiumalus oma serveril reseti teha.

Aga oleme siis järgmine kord targem ja rangem.

 

P.S. Server on maha kustutatud ja raha on tagastatud.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.