Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lühifilm: Küüditamine / Deportation

Soovitatud postitused

Tere armas Vahvel.net pere,

 

Olen kindel, et paljudele siit meeldib kindlasti filmidus ja videote tegemine. Kuna olen üldiselt proovinud toetada noori filmitegijaid, siis nüüd on vaja mul Teie, vahvlipere abi. Nimelt olen saanud valmis oma klassikaaslastega ja Kooli FilmiStuudioga lühifilmi ''Küüditamisest''. Oleksin tänulik, kui Te leiaksite oma elust aega 5 minutit ning vaataksite seda filmi allolevalt lingilt ja viskaksid sellele ka LIKE-i. Like-i on just seepärast vaja, kuna see film osaleb SinuFilmi filmikonkursil ning hetkel oleme seda juhtimas. Et seda edu saavutada, on meil vaja just teie abi.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/photo.php?v=10152099877511757&set=vb.205885436238230&type=3&theater

YOUTUBE:

 

Mahlased kommentaarid ja magusad ideed on alati teretulnud. Kui oleks võimalik, siis paluks teilt ka seda, et te jagaksite seda videot oma facebooki lehel.

Tänud ette ära !

Muudetud liikme Blanksmiley'i poolt

riks.jpg

No fear no mercy...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii, nüüd on Filmide teine hääletus käimas inimesed, kas saaksite hääletada veelkord. Oleksin väga tänulik. Hääletada saab niimoodi, et visake LIKE facebookis allolevale lingile.

 

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152099877511757&set=vb.205885436238230&type=3&theater

 

 

---

TÄNAN!

---


riks.jpg

No fear no mercy...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.