Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Loner Homer def 1 range pure möll..

Soovitatud postitused

Kuna atti Nmz- afkida on üsna igav siis sai läppar kõrvale võetud ja range puret toksitud siin mõned päevad.

Lisaks nipet näpet d bowiga funitud ka, okei loodid pole tead mis tasemel aga ajaviiteks põnevam on igaljuhul.

 

Combat hetkel 54

Rangel 30k umbes ja 81

 

Hetkeline plaan on jätkata range tegemist kuni see võimalikult suur on samas hoida combat lvl low.

 

eh.png

beast1.png

go.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus ,et miks pray tegid 44 ja palju see tõstis cb levelit ?

Aga ära ära rikku siis ja edu


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

jep sest muidu ei lase mul 2-es kontos korraga sees olla+ cliendil on hea väike aken mille saad mozi akna peale liigutada nii ei jää nmz jälgimine unarusse:P

 

jep sest muidu ei lase mul 2-es kontos korraga sees olla+ cliendil on hea väike aken mille saad mozi akna peale liigutada nii ei jää nmz jälgimine unarusse:P

kui läpaka eraldi lahti võtan siis jah pole teda vaja aga tihtilugu on läpakas mõne tüütu pereliikme tarvitamises kellel hirmsasti vaja wordi dokke vorpida kuigi on ka teine suur arvuti elamises olemas-.-

 

47hit.png

Muudetud liikme zx urmo xz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pole p2p lihtsalt teinud, ei ole väga aega noxiga mängidagi hetkel mis siis rääkida purest, pikad päevad+ peale tööd jõuks võtab oma aja aga kindlasti mingiaeg üritan jälle aktiivsemalt asja käsile võtta;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.