Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Toiteplokk vaheta kohe ära millegi tuntud firma vastu, see küll kaua vastu ei pea ja mis eelarve on?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
vaatad palju HDTanelit? :D Ja codegenil pole viga midagi...

 

Natuke, ei oska valida, kas võtta selline nagu ta videos on või mitte. Ühed räägivad, et halb, teised räägivad, et hea jne. :D Alguses oli muidu üks teine toide, mitte codegen. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Natuke, ei oska valida, kas võtta selline nagu ta videos on või mitte. Ühed räägivad, et halb, teised räägivad, et hea jne. :D Alguses oli muidu üks teine toide, mitte codegen. :D

 

Kui ma 2006 aasta endale esimese mängur arvuti ostsin, oli seal peal ka codegen, töötas selle aastani kui tolle komplekti maha müüsin...Haters gonna hate :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minul on ka Codegen olnud juba 8 aastat, siiani pole ühtegi viga esinenud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Codegeni usaldaks mina ka kõige rohke, sõbral on ka codegen juba 7 aastat olnud, 8 aastat on Chieftek ka töötanud ilma probleemideta. Ma arvan, et selle Codegeni võid vabalt võtta ja arvuti ära osta. Päris tipp topp.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lihtsalt ülten, et kui leiad kusagilt 30€ võid panna sinna Gtx 660 mis on võimsam päris palju.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.