Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teen soodast eloboosti.Vaadake kindlasti teemat seestpoolt!

Soovitatud postitused

Pakun järgmist teenust

  • Elo boost

Töötan üksi.Teen tööd ükshaaval mis on halb ja õhtuti nii et te ei pruugi oma kasutajas palju mängida saada eloboostingu ajal.Muidugi kui te tahate on teil võimalus eloboost peatada ja jätkan teine päev kuid siis läheb ka rohkem aega.

 

HINNAKIRI

 

IP gain peab olema vähemalt 15+ mängust. Kui nii ei ole võtan väikse lisatasu.

Bronze V - Bronze IV 2.5€

Bronze IV - Bronze III 2.5€

Bronze III - Bronze II 2.5€

Bronze II - Bronze I 2.5€

Bronze I - Silver V 5€

Silver V - Silver IV 4€

Silver IV -Silver III 4€

Silver III - Silver II 4€

Silver II - Silver I 5€

Silver I - Gold V 5€

Gold V - Gold IV 8€

Gold IV - Gold III 8€

Üle Gold III ei boosti hetkel sest ei usu et mu mänguvõimed seda suudavad(Võibolla kuid tahan kindlalt ja kiiresti teenust pakkuda nii et ei hakka jurama)

 

Ise olen Plat IIIja olen tüdinenud platinumis mängimisest.Olen Tom Kärner, Skype : tomk2rner, E-mail : tomkarner@gmail.com. Kui Skype teel võtate ühendust siis kirjutage kommentaaridesse ka oma skype, sest skypes ei või näidata et te mind lisanud olete.

Eelistan skype teel ühendust võtta.Olen koguaeg sees boostimise ajal ja räägin alati.

Teenust ette ei käi. Kui ei usalda otsige vahemees.Algasin paarist sõbrast ja teenisin 25€. Mõtlesin et eloboostimine kerge asi ja otsustan teha seda odavalt, sest meeldib mängu vabast ajast mängida ja suuremad hinnad on ajuvabad.Vahvli postkasti ma tihti ei külasta niisiis palun kontakteeruge muudmoodi kui huvi on.

Muudetud liikme HyperGeenius'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle ei sobi, et hinnakirja vormistus on Eloboost.eu järgi tehtud. Võiks natukenegi vaeva näha teema vormistamisel, kui ootad klientide poolt head suhtumist.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.