Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin Pvp, grief, factions serverit!

Soovitatud postitused

Tere!

 

Otsin juba pikemat aega Minecraft serverit, mis põhineks PvP-l, factions pluginal ja grief-il.

 

Varem tegutsesin Gladiaatoris, aga lõpetasin seal tegevuse omanike lolluste pärast. Kolmekesi osteti see server, hiljem üks omanik visatakse omanike seast välja kuna kasutas õigusi ära ja siis see sama logis konsooli sisse ja viskas hoopis teised 2 omaniku serveri omanike seast välja, muutis konsooli passi ja e-maili ja trollib nüüd, pannes oma sõpradele abistaja rank koos Gm1-ga ja kõikidele vanadele tegijatele anti demote serverist. Ega ma seda serverit ei soovitaks aga see selleks.

 

Ma ootan serverilt korraliku suuvärgiga omaniku ja kes oskab oma serverit ülal pidada järjepidevalt. Gm1 ei tohiks olla mitte ühelgi mode-l või admini-l kuna ega ei ole meeldiv mõelda, et kasutatase seda oma kasuks ära.

 

Kui keegi valmistab alles sellist serverit, siis olen nõus ka aitama ürituste korraldamises.

 

 

Tänud,

Ago1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hiljuti valmistasin ühele kliendile just sellise serveri, ehk ilmub see siia serverite nimekirja ka. Nimeks oli L2htecraft.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.