Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas teha servule logo? keegi aitab ehitada?

Soovitatud postitused

Tere pelarid ja vagvli meeskond, tegin eelmisel kuul servu umbes ja oleks vaja abi, et vaatasin klassika.eu teemat mis suletud ning jubedalt meeldis see logo ning mõtlesin kas keegi teeks ise mu servule sellise või annaks programmi mllega saaks ise teha? Serveri info: kui saaks abi siis muidu KLASSIKA.EU asemele võiks panna UNITEDGAMING.EU ja EHTNE KLASSIKA ASEMELE PURE GAMING. Kui keegi lahke ja sooviks aidata palun kirjutage teemasse alla ning teine oleks ka abi vaja ehitamisega.Pole veel foorumi reegleid lugenud aga loen ning ikkagi kirjutan ip aga ma lluban, et loen, et saada rohkem infot! ip: b4.lionhost.org:25588 TÄNAN TÄHELEPANU EEST! KLASSIKA.png- kristjanree1

 

Keegi aitaks? Palun aidake. Olen ka vastutasuks oma Servus andma tasuta rangi aga ennem sooviks abi...

Muudetud liikme kristjanree1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.