Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

tere! mängisin dayz servut serveri nimi taruservud alguses tundus väga tore olevat see server 2 päeva sai mängitud sain lamp banni sest cobat logg oli aga tglt kadus nett ära 12 h sain banni tulin servu tagasi kui 12h mõõdas oli ja hakkati lihtsalt sita keerama et ma buggin relvi jne seal oli siukene admin online nimega gevvu v oli see gevvin ta insta bannis 1 week no proof at all lihtsalt õeldi buggisin ja insta bann

ärge jumala eest sinna serveri minge sealt üle lasjkad ja huiiarid ja inimesed kes ei oska admin olla serveri koduleht http://forum.tartuservud.eu/index.php ja jumala eest kui mängite seda serverit ärge vip ostke seal siuke huiiamine koguaeg teiste mängijhatega kui kedagi üle lased nt hijackid auto vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

wtf ? suudan leppida et bann aga lihtsalt kui noreason bann ja moded ei oska oma tõõd teha ss ajab kh nata kettase see värk .

 

ja kui vip kh ostetud tra ss võix lihtsalt moded tõõd teha mittwe et keegi ütleb oh bugger insta bann ja snice sa huiiasid mu juures ringi nkh veel nägid m4 ? ei näöind telgis olid kh nägid m4 magi vms ? ei näind nii et mei bugginud ja see et colorful trusted player see kohe insta bann putsis moded sull moded pohhui bann peale kuigi proofi pole .

Muudetud liikme v2nnu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga raske on su tekstist aru saada... Roppusi ka küllaga.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

see lihtsalt ongi siukse metsas server lihtsalt bannid lendavad sest mingi haterid tulevad ütlevad buggerid adminid nagu 4real bannivad ütluse peale ära kuigi nad peaksid proofi ja speccima ennem vms .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hah, terver su grupp tunnistas kõik üles + ma olin vahepeal su grupiga koos ja nägin teie tentide sisu ja see juba tõestas ära, et te buggisite, jutul lõpp, ära ketra seda palun siin mai tea kuhu ja kui kaua, lihtsalt DEAL WITH IT ja ära räägi teiste mängijate eest, kust sa tead, et me huijame kõigi ajusi ja kõik tahavad lahkuda? Mina arvan, et inimesi tuleb juurde ja neile meeldib siin, erinevalt sinust kes käitub nagu 9 aastane ja teeb kõikvõimaliku, et server saaks halba mainet, kuna sina said ju ban, hale, tõsiselt hale...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

hale ?`nii ainult endine grupp oligi fckn colorful sees. ja terve gruppiga me fckn otsiime relvi tähendab et akm ja 2 magi insta bugger wtf ? terve grupp tahad õelda mr heelium eragon kapsas peeter kõik ütlesid ma buggisin wtf? colorful meie ex liige me lasime ta üle ja ta ütles ta nägi kuidas ma buggisin mistake oli see sest kuima sisse tulin ütles v2nnu mis buggid kuigi ma alles sain sisse logitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

okei, see on minu viimane rääkimine siin teemas, kuna tõesti kõik on juba ära tõestatud, aga kapsas, mr heelium ja eragon olid ühed kes tunnistasid, et te buggisite peetriga ja paljud inimesed kes on olnud teiega grupis ütlesid, et te olite bugginud ning sinu sõbrad eragon, heelium ja kapsas olid lahked näitama mulle teie tenti kah veel, võibolla jah oli ebaaus, et nemad ei saanud ban, aga meil pole nende kohta tõestust kuna keegi pole nendega kohta midagi öelnud, kuid teie kahe kohta räägivad kõik, järelikult...

 

igatahes kui sa tahad tõesti laimata serverit siis otsi mingi parem teema mille kallal viriseda, tänan sinu mõistva suhtumise eest....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

mu tiimikaaslased ei räägind sitagi mu kohta küsitud üle juba . aind peeter buggis meie gruppis.

 

selle asemel et rääkida asjad selgeks sa blockid igatpoolt ära ?

 

pane teema lukku teema lahenes ära

Muudetud liikme v2nnu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.