Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

arvuti ei funka

Soovitatud postitused

esiteks.. palun ärge hakake sõimama, et kui loll saab olla, et ma panen 3.5mm kõrvaka juhtmed usbi auku. kogemata, eks.

 

tulin koolist koju, lülitasin arvuti sisse, läksin trenni, tulin trennist ja läksin tagasi arvutisse. võtsin taskust kõrvaklapid ja pimesi otsisin arvuti esipaneelist kõrvaklappide auku, kuid kogemata leidsin hoopis 3,5mm audio jacki asemel usbi augu.. ning surusin selle sinna sisse, mitte tugevalt, vaid umbes 0,3cm läks see äärest sisse. :( peale seda kadus nagu vool arvutist, kohe lülitus välja. sisse lülitamine muidugi ei aidanud. klapid on tavalised, mingit ekstra voolu neile seinast ei tule, tavaliest in-earid.

 

 

mis ma teha üritasin?

esiteks võtsin arvuti lahti ja vaatasin, täpselt nagu uus näeb välja, mingit lõhna ega visuaalselt valesti polnud. juhtmeid ka lahti polnud. siis ühendasin esipaneeli usb lahti emaplaadi küljest, ja proovisin uuesti. mitte midagi. rohkem ma ei oskagi midagi teha. midagi ufodega on vist, sest usb + 3,5mm juhe ju midagi erilist teha ei tohiks, lõhkuda ainult pordi ära.. oeh

 

minu küsimus ongi, äkki tuleks mul midagi veel teha, et saada arvuti tööle. suht kehv on istuda, läpparis kus midagi teha ei saa. vaheaeg ka ees, krt


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ta tööle ei lähe absoluutselt, siis on ehk toiteka viga. Vaata üle toitekas, proovi mõni teine taha panna ja vaata kas töötab. Kui ei, siis on emaplaat tõenäoliselt kutu.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole küll mingi spetsialist aga ilmselt ajasid USB-pordi lühisesse. Halvimal juhul küpses kogu kupatus läbi (loe seda)

Loe ka seda teemat, siin säärane juhtum.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega sul tagant toiteplokist seda lülitit välja ei löönud kus on on/off nupp? Mul nii olnud vahest, et kui tõmban järsult seinast välja arvuti, siis toitekast tagant lööb selle nupu offi ja siis vahel otsinud pikka aega viga. Ära sõimama tule, et ma loll :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

haha ei, nupp on sees. olen kogu arvuti ule vaadanud - koik korras. selle cmos eemaldamisega pean motlema. esiteks, mul on arvuti garantii kehtiv veel. kui ma midaasja nou kuulda votan, siis ilmselt kaob garantii. teiseks pole ma seda kumagi varem teinud. aga arvutisse tahaks kull tagasi saada


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vii garantiisse. Ütle et panid hiire järgi ja siis läks lühisesse vms. Või mõtle midagi muud välja.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahel juhtub ka nii, et lühisest lükkab lihtsalt arvuti välja, et lühis mingeid tõrkeid ei tekitaks.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.