Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

YouTube kanal: 1998brain

Soovitatud postitused

Tervist!

Mõtlesin, et lisaks ka oma kanali siia. Niisiis teen igast erinevaid videosi kui aega tekib. Põhilised videod mis teinud olen on mängust "Live For Speed" (loodan, et keegi teab mis mänguga tegemist). Lisaks teen igast erinevaid editeid, gameplaysi jpm.

Mõned viimased editid mis teinud olen:

 

 

 

 

 

 

Osad gameplay'd (need videod siis selleks, et kuidas sellise arvuti juures seda mängu mängida saaks, arvuti andmed leiate minu kanalilt):

 

 

 

 

Ning üks promo mis tegin oma kunagisele Minecrafti serverile: (see video vana arvutiga tehtud, seega kvaliteet annab soovida).

 

 

 

 

Videosi on veel ja veel kanalil, kuid need mis vanemad, ei ole nii hästi tehtud.

Loodan, et videod meeldivad.

Like'ige ja Subscribe'ige.

 

1998brain.png

Muudetud liikme BrainR'i poolt

33401.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui kanali nimi oleks vähe normaalsem, siis võibolla isegi klikiks ja vaataks mõne video isegi läbi.

Seda ma kahetsen ise ka, et kunagi ammu sai selline lambine nimi pandud aga kuna kanali tegin 2009a siis ei mõelnud eriti selle peale.

Mingit uut kanalit ka hetkel ei hakka tegema.


33401.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.