Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

lauaarvuti ost

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Euronics paneb päris kõvasti kelbast :D Ei soovita sealt küll osta.

Mis asi on GTX 660M, integ. graafikakaart lauaarvutil???

Pane ise kokku ja saad sellise beasti, et ise ka ette ei kujuta, hoiad teatud asjadelt kokku ja saad ilusti GTX 770 ja i5 4670.

Ma ei hakka enne komplekti sulle siia tegema kui sa oled nõus ostma juppe ja ise kokku panema.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahad sa konktreetselt komplekti osta või juppidena komplekteerida? Teise variandi puhul saad 1000 euro eest palju korralikuma arvuti.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa 100% ei soovi juppidest kokku panna siis:

http://lauaarvutid.ee/I-G-I5-116-1488

Tegemist ei ole üle laskmisega nagu Euronics seda tahab teha sulle. Võtab sealt kõvasti vahelt, see pood pakub sulle korralikku i5 protsessorit ja väga kõvat graafika kaarti, kas 770 või 7970, võta 770, kuid ka 7970 pole väga palju halvem. Samuti 16GB mälu ning 2TB kõvaketta ruumi ning sisaldab ka heli- ja võrgukaarte.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Elionil samuti juurdehindlus. Soovitan vaadata array.ee


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://lauaarvutid.ee/I-G-I5-116-1488 - ma ei mõista miks sa seda ei või võtta.

i7 on täiesti mõttetu võtta kui sa ei tee videotöötlemist või mõnda muud hardcore asja mis protsessorit peaks kõvasti vajama. i5 ja i7 on mängimisel täpselt sama, võibolla 2-3fps sinna ja tänna. Muu on neil täpselt sama, ainult kast on teistsugune. Mõttetu maksta mingi 400€ kasti eest.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

arvuti korpus mis algatajal pandud on see tõmbe asi, see mis sees toimub see ei koti kedagi peaasi, et pealt ilus oleks küll siis pappi tuleb neil, pane parem ise üks korralik beast 1000€ eest kokku nagu su soovid on ning korpuse võid osta mingi 10€ kah, seesmus on põhiline ;)

 

Kui mul oleks valida kas ma maksan paarsada eurot korpuse peale mis mulle tegelikult mitte midagi ei anna või 10€ saan mingise normaalse välimusega siis kindlasti võtaksin ma selle 10€ ja see ülejäänud saab savetud sisemuse peale mis saab veel parem olema kui ta oleks siis kui sul mingi tuunitud korpus

Muudetud liikme matukatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

too päris krõbe jep, aga võta see mis swagger ütles. parem videokaart. swaggeri pakutud prose ei saa kellata, aga nagu näha, siis sa ei suuda isegi omale arvutit ise kokku panna niiet clockimise peale pole vist mõtet mõelda.. no offense


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu välja pakutud variandil peaks olema eraldiseisev heli- ja võrgukaart ka. Video on tõesti parem, ega nendel uue gen. prosedel need GhZ väga ei kotigi, pigem, et neli füüsilist tuuma ja korraliku, mitte nagu AMD poolikud.

Hau5, mis ajast sa mulle Swagger ütled? :D:D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitaksin ise ka kokku panna või siis see mida Symmetrical soovitas.

Kui soovid ise kokku panna siis on siin Vahvlis olemas ka teema

http://vahvel.net/showthread.php?166497-Uued-arvuti-komplektid-300%C2%80-440%C2%80-600%C2%80-1000%C2%80&p=2352554#post2352554


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No AMD-l pole nagu need cored nii välja arenenud. i5 4 tuumaline teeb igasugustele amd bulldozeritele ja phenomitele ära, mitte, et nad halvad oleks, aga ajavad asja ära ilusti oma odava hinnaga. Tähendab nagu hind on vastav tootele.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kunagi esines AMD'l läbikõrbemisoht palju tihedamalt, kui Intelil, põhjuseks odav kvaliteet. Seetõttu ka vastav hind. Praegu ma pole küll kuulnud midagi halba nende kohta, kuid esimesed Athlon X2'd pidid suht 8-9 kuuga läbi kõrbema.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.