Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin väga suurte kogemustega PHP Developer'i

Soovitatud postitused

VIP

Soovitan M6uki. Paksmatut (vms) ei soovita üldse.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sul täpsemalt vaja on selle php poole pealt.

Sa võiksid sisse ka ära mainida.

Võid pm saata ja ma võin mõelda kas on tehtav asi kiirelt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paksmatu teenuseid pole üldse mõttet isegi vaadata. 200€ mingi süsteemi eest. Unista veel!

Ning laimad siis teisi maha, et neil on vigased asjad jne. Näide: M6uki laimasid kuna, kui ta veel algaja skilled oli siis oli kuskil pisike viga sees.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paksmatu teenuseid pole üldse mõttet isegi vaadata. 200€ mingi süsteemi eest. Unista veel!

 

Kõik on sõltuv sellest, mis süsteemiga tegu on. Kui on mõni lihtne skript vms, siis on küll kõrge hind, kuid kui on soov teha mingi paneel, suhtlusportaal vms. siis ütleksin, et 200€ on isegi vähe selle teenuse eest. Peab arvestama ka sellega, et isikul, kes pakub teenust, on oskused ning need maksavad. Oskuslikumad programmeerijad tegelevad ca 20-40€ tunnihinna eest.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõik on sõltuv sellest, mis süsteemiga tegu on. Kui on mõni lihtne skript vms, siis on küll kõrge hind, kuid kui on soov teha mingi paneel, suhtlusportaal vms. siis ütleksin, et 200€ on isegi vähe selle teenuse eest. Peab arvestama ka sellega, et isikul, kes pakub teenust, on oskused ning need maksavad. Oskuslikumad programmeerijad tegelevad ca 20-40€ tunnihinna eest.

 

No ma enam ei mäleta, mis mul vaja oli aga igatahes see oli pisike süsteem. Tema hakkas rääkima, et ta võtaks ta peaks võtma selle eest 200€ ja konsulteerisin m6ukiga kuna tema jagab ka väga hästi ning tema võtnuks selle eest 20€. Raha vahe on suur aga süsteem sama.

Ning oskuslikumatelt programeerijatelt sooviks näha siis Sertefikaati ka, et on läbinud kõik testid ja eksamid nende asjade peale.

Muudetud liikme KaarelVDesigns'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ma enam ei mäleta, mis mul vaja oli aga igatahes see oli pisike süsteem. Tema hakkas rääkima, et ta võtaks ta peaks võtma selle eest 200€ ja konsulteerisin m6ukiga kuna tema jagab ka väga hästi ning tema võtnuks selle eest 20€. Raha vahe on suur aga süsteem sama.

 

Siin juba sõltub asi sellest, kes seda teeb. Ehk ongi tema töö seda väärt, suudab turvata korralikult, valmistada puhtamat koodi vms. Kui mul oleks vaja teha näiteks mingi PHP süsteem, siis pigem maksan selle 200€ ning saan turvalisema süsteemi, kui maksaksin 20€ süsteemi eest, milles esineb turvaauke.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siin juba sõltub asi sellest, kes seda teeb. Ehk ongi tema töö seda väärt, suudab turvata korralikult, valmistada puhtamat koodi vms.

 

M6uk mind aidanud 100x ja alati on kõik puhas ja korrektne olnud ning turvaline.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siin juba sõltub asi sellest, kes seda teeb. Ehk ongi tema töö seda väärt, suudab turvata korralikult, valmistada puhtamat koodi vms. Kui mul oleks vaja teha näiteks mingi PHP süsteem, siis pigem maksan selle 200€ ning saan turvalisema süsteemi, kui maksaksin 20€ süsteemi eest, milles esineb turvaauke.

Ehh pidin ikka sõna sekka panema...

Võin ka 200 euri küsida ja väita, et saad turvalisema ja parema koodi. Natuke teen veel konkurente ka maha, räägin kui halba koodi teine kirjutab ja klient maksabki mulle 10 korda rohkem sama töö eest.

Tegelikkuses on jah töötund kallis aga üldiselt määravad su töötunni sinu paberid. Kuna ma olen kõik ise õppinud, siis ei küsigi palju. Oleks lausa häbi küsida nii palju.

 

Kui teemaalgataja arvab, et tal läheb vaja, siis minu skype on: m6uk_est

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen kasutaja m6uk'iga täiesti nõus, seoses oskustega.

 

Nimelt on 200€ tõsiselt sinul, kallis Kaarel, liialdus. Hind jäi pealegi kõvasti alla 100€. Ei huvitu hinnajutte puhumast.

Mulle ei meeldi inimesed, kes mõtlevad juurde sündmustele.

Mina pole kedagi maha teinud ;). Ma räägin, kuidas mina teen, teised tehku kuidas tahes.

 

Mina pealegi olen sellise põhimõttega, et kui minu pakutud hind ei sobi, otsigu keegi teine. Inimesi on tõesti erinevaid: Isekaid, ennast täis.

Suhteliselt OT läks see teema nüüd. Sellega lõpetaks, ning loodetavasti tegin enda vaate selgeks.

Muudetud liikme paksmatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ahaa, et nüüd räägid, et sa ei ole väitnud ega öelnud, et m6uki tööd on vigadega ja halvasti tehtud?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ahaa, et nüüd räägid, et sa ei ole väitnud ega öelnud, et m6uki tööd on vigadega ja halvasti tehtud?

 

Vabandust, aga teema alustaja otsis suurte kogemustega php programmeerijat, mitte ta ei tahtnud teada, kas paksmatu oskab programmeerida paremini, kui m6uk. Lõpeta ükskord see vaidlemine.

 

Mis teemasse puutub, siis soovitan soojalt MartL-i või mhikut siit foorumist.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Vabandust, aga teema alustaja otsis suurte kogemustega php programmeerijat, mitte ta ei tahtnud teada, kas paksmatu oskab programmeerida paremini, kui m6uk. Lõpeta ükskord see vaidlemine.

 

Mis teemasse puutub, siis soovitan soojalt MartL-i või mhikut siit foorumist.

 

Mhiku ei tegele PHPga, ta on eelkõige veebidisainer kui veebiprogrammeerija.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vabandust, aga teema alustaja otsis suurte kogemustega php programmeerijat, mitte ta ei tahtnud teada, kas paksmatu oskab programmeerida paremini, kui m6uk. Lõpeta ükskord see vaidlemine.

 

Mis teemasse puutub, siis soovitan soojalt MartL-i või mhikut siit foorumist.

 

Soovitasingi teema algatajale..


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soovitan M6uki. Paksmatut (vms) ei soovita üldse.

lol mida sa ajad? Ma soovitaks küll mõuk, kuid paksmatu scriptid on ikka korralikumad ja õigemad ja ma kindlasti soovitaks teda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suurte kogemustega programmeerijaid ei ole ilmselgelt vahvlis.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga vabalt on suure kogemustega php programmeerijaid, iseasi kas neid huvitab siit mõni töö üldse :D

Aga teema alustaja peaks ikka natuke mainima mida ta nende "suurte" oskuste alt ootab, pärast on mingi lihtlabane asi või siis teema alustaja loodab ulme asja kopika hinna eest.

 

Ning iga inimene õpib ikka oma võimetele, see kas paber taskus või mitte, ei tähenda kahjuks tänapäeval enam niipalju nagu tähendas ta eelnevate aastate jooksul.

Ise tean väga palju inimesi kellel "x" paber ülikoolist käes aga oskused jäävad põhikooli tasandile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.