Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

WP8 on minu silmis ilusam ja mugavam, kuigi sellel pole tõesti palju appe. Appide rohkust leiad iOS või Android seadmetel.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

win 8 on minuarust parem/Mugavam , kuid jah , kahjuks neid appe vähe seal :/.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Elukaaslasele ostsin win8, HTC 8S, siiamaani väga rahul.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Win8 on tegelikult väga hea. Palju kiirem ja sujuvam kui android. Mul 2 aastat win7.5 olnud, mis on sama, mis 8 pmst ja ma olen väga rahul ja ei kahetse, et otsustasin selle, mitte androidi kasuks. Mingeid probleeme pole olnud ja telefon jookseb pärast 2 aastat perfektselt.

 

Appide poolest nii palju, et nüüd WIN8-le hakkab järjest tulema neid appe. See lihtsalt nii uus, et vaja kannatust tiba. Küll jõuavad siia ka kõik need appid.

 

Soovitan WIN8

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui soovid telot ka mängimiseks, siis sony kindlasti parem. Samas saad netist alla laadida erinevad appe, mänge jne USB juhtmega.

Nokial aga see jama et appe vähe jap, kuulsin ka kuskilt seda, et USB`ga ei tohi ka appe tõmmata telosse, siis kaotab mingi garantii ära vms..

 

Ise olin ka kahe vahel, tahtsin küll Nokiat, kuna seal oli uus süsteem jne, kuna endal enne seda oli Samsing ja android oli kuidagi igav, aga siis võtsin ikkagi Sony, suva see android, specid olid paremad ikka ja veab kõike välja :D / hetkel mängin GTA III (nagu arvutilgi), sama ka telos, täiesti tasuta :D / nokial aga seda võimalust pole vist ;D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saab ikka lasta WP8 telefonile mänge internetist, kõigele saab.

 

Kokkuvõtvalt: tahad mängida, osta mõni Android. Tahad lihtsust, stabiilsust ja stiilsust, võta WP8 tarkvaraga telefon.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahe on tegelikult suur. Desire 500'l on neljatuumaline protsessor kiirusega 1.2GHz, samas Desire X'l on kahetuumaline kiirusega 1GHz. Siin mängib olulist rolli telefoni kiirus ja hakkimine (loe: läägamine, muidu te tänapäeva lapsed ei saa aru). Menüü on suhteliselt sama, peaekraan on ainult teistsugune.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen omanud esimest nelja ifööni ja mõned kuud oli minu kasutuses ka Lumia 800, mis oli ilmselgelt Windows operatsioonisüsteemiga, kuid praegust Samsung Galaxy S II-d ei vahetaks elu sees nende vastu tagasi. Android on oluliselt parem kui teised. Iföönid on kõik liiga üksluised ja mõttetult kallid ning Windows fõuniga pole lihtsalt suurt midagi peale hakata. Androidi saab väga mugavalt enda jaoks sättida + äppe on ka piisavalt, puudust pole küll millestki tundnud.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.