Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Bestish Orjanduse Service!

Soovitatud postitused

Niisiis, kuna memberiaeg on otsas ja kulda pole, et osta p2p, siis peab seda kuidagi teenima!

Kõigepealt endast - olen ruunskeipi mänginud üsnagi kaua ning queste olen teinud nii EOC-s kui ma 07 scapes, pmst kokku ~3-4 keepi teinud.

 

Teen kõiki queste, ka kõige tüütumaid nagu nt Underground's pass, Mourning Ends Part II jne.

 

Paar reeglit:

1) Kui mina questi alustan, on kõik questi asjad kas kotis või pangas olemas (v.a. questid nagu nt Fairytale part I, kus ta annab random asjad, mida peab muretsema).

2) Kui ma alustan questimist, siis ma üritan anda estimated aja, kunaseks ma valmis saan, tagant kiirustamist ma ei tolereeri!

3) Kõik quest requiremendid peavad olemas olema (side-questid, skillid jne).

 

Hinnakiri: Sõltuvalt teie statsidest (näiteks Underground's passi või MEP2 puhul teen suurema agility leveliga inimesele soodsama pakkumise, kui teeksid minimum requiremendiga inimesele).

Veel sõltub hind questi raskustasemest.

 

Kontakt: PM või kirjutage siia, hiljem, kui juba kaubaks läheb, saab edasi liikuda Skype'i.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hei, palju Underground pass maksaks ? Agi 41


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.