Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Oldschool runescape wildi sõda tulekul!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Esimene oldschool runescape sõda siis on kohe kohe jõudmas.

 

Sõja kirjeldus:

Saame kambaga kõik kokku teatud kohas ning juhatan teid wildi vastavasse kohta. Juhi märguande peale läheb sõda lahti ning viimane ellujääja on võitja, ning saab ka auhinna. Sõda käib kõik kõigi vastu. Auhinna saab viimane ellujääja (1. koht) eelviimane ellujääja (2. koht) üle-eelviimane ellujääja (3. koht).

 

Reeglid:

Combat vahe peab olema vahemikus 40-50 levelit.

Keegi ei hakka ilma minu märguannet andmata kedagi tapma. Kui keegi eirab minu reegleid, siis ta on osavõtmisest kõrvaldatud. Mingit tiimitööd toimuda ei tohi, et mingi kõik tapavat ühte kasutajat ainult...olete selle reegliga rangelt minu pilgu all.

 

Auhind: Sõltub osavõtjate arvust, kui tuleks näiteks 20+ osavõtjat, on auhinna koguväärtus 40-50€ (läheb jagamisele 1. 2. 3. kohale). Auhinna lõpliku väärtuse saate teada kui sõda algab, kuna siis saan teada palju osavõtjaid on. Auhinnaga sponsoreerib meid foorumlane Desteny.

 

Toimumis aeg on 15september, õhtu poole. Kellaaeg täpselt paigas veel ei ole. Võite anda märku siin teemas, et mis kellaaeg teile sobiks. Võite anda siin teemas ka märku, et kes tuleks kohale jne.

 

 

Happy hunting,

Free Man

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas cb 53 ei saaks tulla ?Omale sobiks kell 17-19 paiku.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Sõda toimub täna õhtul, kell 20.00, kell 19.40 on kogunemine edgeville pangas. Sõda toimub f2p (free to play) worldis (world 308).

Olge kohal!

Muudetud liikme Free Man'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kogunemine toimub kell 19:40 edgeville pangas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.