Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Milline netipulk/pakett on kõige mõistlikum?

Soovitatud postitused

VIP

Avaldage siis palun arvamust ja soovitage milline netipulk/pakett on kõige mõistlikum võtta, nii hinna/kiiruse/kvaliteedi kui ka andmesidemahu suhtes ?

Kui endal on pakett, siis äkki iseloomustate natukene, kuidas rahul olete, kuidas leviga lood on jne?

 

Aitäh :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju kuus oled nõus maksma netipulga eest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Praegu võrreldes Diili 4g pulga ja EMT 4g pulgaga saab EMTi oma kaheks aastaks natukene soodamalt kui Diili oma, vaatamatta sellele, et kuutasu on vastavalt 13€ ja 16€ mingi kampaania värk. Kui EMTiga liitud, siis 4g, kuna 3g on kehv. Elisal on pakkuda piiramatu mahuga internet ( 40€). Tele2 kohta ei tea midagi.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Palju kuus oled nõus maksma netipulga eest?

No oleneb ka, ma võin 5-40 maksta, võite soovitada ka juhtmega interneti pakette. Aga no lihtsalt tahan, et oleks kvaliteetne,kiire ja mingeid lolle andmesidemahtusid ei oleks. Tahan, et internet oleks piisavalt kiire ja värki, aga hetkene Elioni 5mb internet küll viimasel ajal nii ebastabiilseks muutunud.

 

Mida odavam aga samas kvaliteetsem, seda parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ

Mint netipulga internet on päris asjalik, kui on hea levi.

Kiirus on 400kb - 700kb allalaadimisel (vahel viskab ka 1mb+), ehk siis 7mb pakett.

Andmesidemahtu on 50gb, kui liitusin siis teistel teenuspakkujatel nii palju ei olnud (nüüd on võibolla see asi muutunud, liitusin eelmine august).

 

Levi Kohtla-Järve linnas on mul aga väga halb, max mis kätte saab on 1mb / 7-mest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mint netipulga internet on päris asjalik, kui on hea levi.

Kiirus on 400kb - 700kb allalaadimisel (vahel viskab ka 1mb+), ehk siis 7mb pakett.

Andmesidemahtu on 50gb, kui liitusin siis teistel teenuspakkujatel nii palju ei olnud (nüüd on võibolla see asi muutunud, liitusin eelmine august).

 

Levi Kohtla-Järve linnas on mul aga väga halb, max mis kätte saab on 1mb / 7-mest.

 

Kuidas see 50gb kuus vastu peab? Saab väga tihti otsa? Kannatab ikka torrentit ka kasutada mingil määral, iga kuu ikka mõne faili/filmi tahaks tõmmata :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas see 50gb kuus vastu peab? Saab väga tihti otsa? Kannatab ikka torrentit ka kasutada mingil määral, iga kuu ikka mõne faili/filmi tahaks tõmmata :D

Mul omal on 50gb .Kuu lõppuks on kindlasti täis , kui erit veel tõmbad siis läheb kiiremini.

Oleneb jälle palju tõmmata tahad :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mintiga olevat see jama, et see 50gb limiit võib täituda ka keset kuud ja nö resetita keset kuud. Kahel klassivennal sai kuskil 20. kuupäeval 50gb täis ja neti kiirus taastus peale järgmise kuu 15. kuupäeva, vaatamatta sellele, et leping väidab reseti toimumist iga kalendrikuu lõpus.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mintiga olevat see jama, et see 50gb limiit võib täituda ka keset kuud ja nö resetita keset kuud. Kahel klassivennal sai kuskil 20. kuupäeval 50gb täis ja neti kiirus taastus peale järgmise kuu 15. kuupäeva, vaatamatta sellele, et leping väidab reseti toimumist iga kalendrikuu lõpus.

Tõsi see on ,omal ka mint ja väga kahetsen ,et selle sai võtta.Igakuu nettiga mingi jama ,et nett jumalast aeglane.

Praegu peab telefoniga netti tegema ja telefoni nett isegi kiirem.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kas kellelgi on kogemusi "MiNT Maximum 4G" paketiga, kas see 40eur on seda väärt üldse?

https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mint/710/MiNT-paketid

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas kellelgi on kogemusi "MiNT Maximum 4G" paketiga, kas see 40eur on seda väärt üldse?

https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mint/710/MiNT-paketid

 

 

Ehk tasuks võtta Starmani 200 Mbit/s pakett? Kuumakse 25.99€.

http://www.starman.ee/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui optika olemas, siis võta muidugi kaablinett. 4G/3G on väga kallis + mahupiirangud. 50GB on üsna vähe, minul saaks see paari päevaga täis.

 

Soovitaksin uurida sul starmani/elioni käest, kas sinu majas on võimalik kasutada ülikiiret interneti? (elioni puhul 100Mbit/s ja starmani puhul 200Mbit/s)


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan elisat kuna endal töötab see laitmatult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan elisat kuna endal töötab see laitmatult.

No ega su Elisa ei ole Kärdlas sama kvaliteetne, kui Kooraste külas. Vanasti pakkusid paljud operaataorid kaks nädalat tasuta testimist, ei tea kas praegu ka.

Ega sul tulebki lihtsalt proovida erinevaid võimalusi. Meie võime siin lihtsalt öelda, mis meil endal kodus hästi töötab, kuid lõppotsuse teed ikkagi sina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovida peaks siiamaani saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Võtsin hetkel siis MinT 50megase kiirusega neti, eks näha ole kui normaalne ja kiire pakett see on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kõigepealt muidugi mina oleksin kõikidest kohtadest võtnud selle "prooviaja" pulgale ning ss valinud selle järgi, milline parim on.

 

Hetkene pulk on mul võimalik 7 päeva jooksul tagastada, aga olen täiesti rahul selle kiirusega. Ongi nagu lubatud ja selline mitmest kohast võtmine oleks tülikas, pean igalpool igast paberid vormistama ja siis hiljem uuesti osad pulgad tagasi viima. Ma suht laisk inimene selles suhtes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.