Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kas keegi teaks tallinnas mõnda kohta kus parandatakse odavalt ja kiiresti nutitelefoni ekraane?

Ja kas palun keegi seletaks mulle, kuidas on see võimalik, et deodorandi pudel kukkus telefoni ekraanile ja ekraan läks ämblikuvõrguks. Kuidas kur*t see võimalik on?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mati mobiiliäri keskendub rohkem ikka iPhone-nimelistele telefonidele. Olen mitut kohta läbi käinud Tallinnas, mitte ükski ei soovi nutitelefoni vastu võtta (Limikon Viru terminalis, Sevarta Kadaka Selveris ja Kännukas). Raalimeistrid ja Plazamobiil pidid vist ainsana vastu võtma, kuigi nende hinnad suht kirved.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi teaks tallinnas mõnda kohta kus parandatakse odavalt ja kiiresti nutitelefoni ekraane?

Ja kas palun keegi seletaks mulle, kuidas on see võimalik, et deodorandi pudel kukkus telefoni ekraanile ja ekraan läks ämblikuvõrguks. Kuidas kur*t see võimalik on?

 

Ma arvan, et kõige mõtekam on otsida ja uurida nt hinnavaatlus foorumist. Säästad hinnas ja ajas kui viia kuhugi firmasse ekspertiisi/vahetusse.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.