Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Abi DigiTv'ga.

Soovitatud postitused

Mul on Elioni DigiTv. Seal puldi peal on punasenupu (sisselülitamisenupp) all kaks halli nuppu. Üks on stb ja teine tv. Et digitv's kanaleid vahetada, peab vilkuma stb nupp, kuid mul vilgub tv. Ma vajutan stb peale, kuid see ei funka. Ainult tv nupp vilgub. Paluks abi. Tegin digiboksile ja aminole resa, puldilt võtsin patareid välja, midagi ei muutu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei nagu, et kui vajutad seda väikest ovaalset TV nuppu ja siis punast peaks teleka sisse panema, kui telekas juba sees, siis vajutad STB ja uuesti punast peaks pilt ette tulema.

Meil on nii vähemalt, aga ei tea kas see kotib, et teil meil pult kodeeritud?:O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei nagu, et kui vajutad seda väikest ovaalset TV nuppu ja siis punast peaks teleka sisse panema, kui telekas juba sees, siis vajutad STB ja uuesti punast peaks pilt ette tulema.

Meil on nii vähemalt, aga ei tea kas see kotib, et teil meil pult kodeeritud?:O

 

Mul pole kodeeritud. Telekas töötab, ees on ETV kanal ja siis kanalite menüü. Kuradi jama on, Prison Break hakkab kohe, ei saa kanalit vahetada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Elion vastab sulle ma arvan seda et las digi box puhkab nata :)

 

 

Probleeme esineb vb neil kellel oli linnas / maal tugev äike ja digi box võis nata viga saada.

 

Mul oli see just mitmendat korda juba. Sain korda, tegin 15 pausi talle. Siis vajutasin sbt ja seda punast nuppu all korda mööda ja hakkas tööle :) Tänud, lukku!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.