Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sooviks siis uut hiirt hinnapiiris -50€. Ei tea, kas optilist või laserit, kuna olen alati neid säästuhiiri kasutanud. Oleks hea, kui pakuksite erinevaid variante.

Kas laserhiirele tuleb juurde osta ka hiirematt? (Praegu lasen vabalt laua peal ringi)

Ette tänades

 

E: Kasutan mängimiseks

Muudetud liikme chrisrak11'i poolt
Hiire kasutus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Steelseries Kinzu V2 - Endal olemas ja super hiir! Ei lähe kiiresti katki jms. Mul razer abyssus ka ja sellel hea, et sellel saab hiire kiirust muuta. Aga 1 probleem sellel, see mul vähem olnud kui kinzu ja sealt hiire otsa juurest juhe see must kate hakkab katki minema, kinzul on see material riidest abyssusel kummist.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Endal Natec Genesis G55, töötab ilusti, DPI saab sättida nelja astme peale (800 kuni 2000) ja ei maksa võrreldes nö. firmahiirtega mitte midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult on nii, et isik ise valib millise hiire ta tahab. Mis käes mõnus oleks jne. Soovitada ikka võib, aga otsuse pead sa ise valima. Kõige parem on nii, kui sa tunned, et su käsi puhkab. Minu hiirel on pöidal koht ka tehtud ja nii hea, kohe tunda, et käsi puhkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Suur tänu, vaatan soovitused üle. - Põhimõtteliselt otsin midagi, millel oleks mõningaid "kellukesi". Silma on jäänud misterx'i "Natec Genesis G55" (13€) ning "GIGABYTE M6980X V2" (29€). Ei tea kumba valida. :)

PS: Kas hiirematt on vajalik, ning kas 1€ matid toimivad siis nii palju halvemini, kui need 40€'sed matid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline NiceSk1ll3r

Soovitan enda poolt siis "Acme MA-03". Käes on see mugav, + saab seadistada ka DPI'd. (800 - 2400 / kui ma ei eksi). Hind on tagasihoidlik 10 - 15€.

 

NB! Tegemis ei ole Gaming hiirega!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal Razer Imperator http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-imperator Maksis küll mingi 80€ kanti, aga igati oma hinda väärt minu arust. Soovitan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.