Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline Silks

Old School Bot Arutlus

Soovitatud postitused

9 minutit tagasi, Tervik ütles:

Olen arvamusel, et see bot progress on ainult reklaami jaoks. Olen proovinud bottida 2h päevas ja ikka ban max 3 päeva pärast. Suht surnud teema tundub bottimine. Sand crabis kus peaks ban rate väike olema, pluss bottisin ikka üsna vähe koos pausidega. Str 70-74 3 päeva ja banned.

Ma ei tea kas see vastab tõele, aga kui sa ühe IP alt saad juba ühe korra bottimise eest banni, siis saad teine kord juba kiiremini. Kasutan ise nüüd proxysid kasutataje treenimiseks ja praegu 2 päeva järjest lasknud kokku ca 18h. Ei ole ühtegi probleemi... 

Samas uuriksin, et mis scripti sa kasutasid sand crabsides bottimiseks? Ma lasin ühe teise kasutajaga seal suicide bot phmt (ca 12h päevas ja 5 päeva järjest) ja ei juhtunud midagi... 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

 

28 minutit tagasi, Tervik ütles:

Olen arvamusel, et see bot progress on ainult reklaami jaoks. Olen proovinud bottida 2h päevas ja ikka ban max 3 päeva pärast. Suht surnud teema tundub bottimine. Sand crabis kus peaks ban rate väike olema, pluss bottisin ikka üsna vähe koos pausidega. Str 70-74 3 päeva ja banned.

eks ta ole hea reklaam ka muidugi, aga peamine on see, et bottimisel peab kasutama proxy't ja õigeid viise kuidas bottida, puhkama jne.

Lisaks pidi ka vahe sees olema, kas kasutad "mirror" või "stealth injection mode'i". 


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võibolla proxy tõesti toimib, aga suurt usku mul sellesse ei ole. Crabis bottisin ostetud crabi botiga, väga kenasti tegi ja ühtegi halba sõna ei olnud. Sõbral lasin ka bottida crabis ja samamoodi, 2day ja banned😀 nii, et see IP jutt ei tundu eriti tõenäoline. Olen arvamusel, et see botfinder süsteem mis jagex praegu leiutanud on, on lihtsalt väga hea. Kunagi pidasin botfarmi ja sai lastud kena progressiga ja pikalt, nüüd ei jõudnud isegi normaaselt bottides kuskile.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3 tundi tagasi, Genius15 ütles:

 

eks ta ole hea reklaam ka muidugi, aga peamine on see, et bottimisel peab kasutama proxy't ja õigeid viise kuidas bottida, puhkama jne.

Lisaks pidi ka vahe sees olema, kas kasutad "mirror" või "stealth injection mode'i". 

Mirror vs stealth on tõepoolest nagu öö ja päev.... Aastal 2007/2008 oligi ainus võimalus bottida läbi "mirror" mode (tollal olid veel populaarsed colour botid). Aga läbi mirror mode on natuke keerulisem detectida, kas kasutaja botib või mitte.

Ilmselgelt on tegu ikkagi suht riskantse asjaga ja tuleb bottida targalt. Kui botid kauem, siis ole valmis riskima sellega, et saadki banni... Nii lihtne see ongi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
3 tundi tagasi, Tervik ütles:

Võibolla proxy tõesti toimib, aga suurt usku mul sellesse ei ole. Crabis bottisin ostetud crabi botiga, väga kenasti tegi ja ühtegi halba sõna ei olnud. Sõbral lasin ka bottida crabis ja samamoodi, 2day ja banned😀 nii, et see IP jutt ei tundu eriti tõenäoline. Olen arvamusel, et see botfinder süsteem mis jagex praegu leiutanud on, on lihtsalt väga hea. Kunagi pidasin botfarmi ja sai lastud kena progressiga ja pikalt, nüüd ei jõudnud isegi normaaselt bottides kuskile.

Einoh, kui sa krabides botid, siis ilmselgelt saab kiirelt bänni :( Seal käivad ülipaljud tavamängijad ning pannakse lihtsalt report kui sa juba seal mitmendat päeva järjest lased. Populaarsetest bottimis paikadest tuleb alati kaarega mööda käia. A la Nightmare Zones on juttude järgi ülilebo combatit lasta.

IP jutt on 100% korrektne, v.a kui sa tõesti lased 1 kasutajaga, siis pole võib olla tõesti proxyt vaja. Küll aga kui sa botfarmi v mitme acciga botid ning proxyt ei kasuta, siis sama hästi võid need kontod ise sulgeda, sest varem või hiljem oled banned. (pigem varem)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Botfarm või mitte?

Enam vähem 1:1'le sama combat level, pray flick kogu aeg, samad itemid, sõnagi ei räägi ja igas worldis mitu tükki :D

b3122cc70b.png


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuskil 2 kuud tagasi sain oma ironmaniga bani kui botisin agilityt, vaja oli teha see 71-76, peale 3 tundi oli ban juba käes.

 

Mis ma olen leidnud botimisel on see, et väga üksikud scriptid töötavad, mida unikaalsem oled, seda väiksem võimalus bani saada. Ma kuskilt kuulnud (ei tea kas tõele vastab kah), et bot detectimis süsteem arvestab patterneid a la siin 10 erinevas worldis 50 venda teevad sama patterni järgi woodcuti, siis võib eeldada, et kasutavad sama scripti. Tähendab, et tänaseks need kõik publikule olevad skriptid, tasulised või mitte, on üsna mõttetud.

Selline asi nagu AHK performinud kõige paremini, autoclick alch, dartide macro, NMZ click rapid redemptioni peale absorb potidega jms siiani bulletproof olnud kõikidel kasutajatel. 

Proovisin isegi mingi hetk panna proxyde ja vpsidega zulrah farmi püsti, vajutasin hea ~200€ alla, et teha kiire testikas, pidas vastu tervelt päeva 😀

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.