Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

hmm.. ma arvasin et see Martin ise kommuuni uuesti püsti pannud aga vist mitte.

Viisakas oleks muidugi ära vahetada aga ju kuuleb mis nad kommenteerivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See kommuun ei eksisteeri enam vaatasin adrenaliin.net kommuuni

see on nime varastamine tegelt vms..

oleks võinud siis eelmiselt omanikult küsida vähemalt ennem kui selle nick paneb..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see on nime varastamine tegelt vms..

oleks võinud siis eelmiselt omanikult küsida vähemalt ennem kui selle nick paneb..

 

Mm sõna adrenaliin ei ole teabmis originaalne sõna. Aga no kui teadlikult vaatas järele..

Samas tehakse ju igast linnade nimelisi servereid - pannakse kinni ja varsti teeb mingi teine vend juba sama nimega, kellelgi pole probleemi. Praegu on näiteks Paide nimelised serverid, 2009 aga oli minul sama nimega serverid..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõna "Adrenaliin" on suhteliselt tavaline sõna mida kasutatavad/kasutasid paljud , nüüd kisatakse mulle näkku nagu ma olen varastanud kellegi adrenaliin copyrighti , kui teil pole see kuskile registeeritud(trademark) jms siis teil pole õigust ka öelda et ma pean vahetama nime.

 

Kuna minu nimel on Adrenaliin.eu kommuun siis ma võin seda kasutada . Ja kuna see martin ei toonud mulle ühtegi tõendit et sõna adrenaliin kommuun on tema nimele elulõpuni registeeritud siis ma võin kasutada sõna adrenaliin.

Muudetud liikme QzeT'i poolt

b

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui hetkel ei eksisteeri sellise nimega, siis vast pole mõtet hakata nime vahetama.

Väga väga palju on sama nimelisi servereid, näiteks "Tallinna", "Eesti" jms.

Sina asjatundja ole vait, kordad juba öeldud asja teisiti sõnastatult.

 

Sõna "Adrenaliin" on suhteliselt tavaline sõna mida kasutatavad/kasutasid paljud , nüüd kisatakse mulle näkku nagu ma olen varastanud kellegi adrenaliin copyrighti , kui teil pole see kuskile registeeritud(trademark) jms siis teil pole õigust ka öelda et ma pean vahetama nime.

 

Kuna minu nimel on Adrenaliin.eu kommuun siis ma võin seda kasutada . Ja kuna see martin ei toonud mulle ühtegi tõendit et sõna adrenaliin kommuun on tema nimele elulõpuni registeeritud siis ma võin kasutada sõna adrenaliin.

 

//E: Autoriõigused kaitsevad ainult teoseid, asju etc. sorry, üks osa jäi quote tagide vahelt välja :3 minu paha.

 

(4) Autoril tekib autoriõigus ka teose loomise vaheetappide resultaatidele (eskiis, visand, plaan, joonis, peatükk, arvutiprogrammi loomise lähtematerjal jms), kui need vastavad käesoleva paragrahvi 2. lõikes sätestatule.

(5) Teose originaalne pealkiri (nimetus) kuulub kaitsmisele teosega võrdsetel alustel.

(6) Teose kaitstust autoriõigusega eeldatakse, välja arvatud juhul, kui käesolevast seadusest või muudest autoriõigusaktidest tulenevalt esineb seda välistav ilmne asjaolu. Tõendamiskohustus lasub teose autoriõigusega kaitstuse vaidlustajal.

[RT I 1999, 97, 859 - jõust. 06.01.2000]

§ 4. Teosed, millele tekib autoriõigus

 

(1) Autoriõigus tekib kirjandus-, kunsti- ja teadusteostele.

(2) Teoseks käesoleva seaduse tähenduses loetakse mis tahes originaalset tulemust kirjanduse, kunsti või teaduse valdkonnas, mis on väljendatud mingisuguses objektiivses vormis ja on selle vormi kaudu tajutav ning reprodutseeritav kas vahetult või mingi tehnilise vahendi abil. Teos on originaalne, kui see on autori enda intellektuaalse loomingu tulemus.

(3) Teosed, millele tekib autoriõigus, on:

1) ilukirjandus-, publitsistika-, poliitika-, haridusalased jms kirjalikud teosed;

2) teaduslikud ja populaarteaduslikud kirjalikud ja kolmemõõtmelised teosed (monograafiad, artiklid, teadusliku töö aruanded, plaanid, skeemid, maketid, mudelid, testid jms);

3) arvutiprogrammid, mida kaitstakse nagu kirjandusteoseid. Kaitse laieneb arvutiprogrammi mis tahes väljendusvormile;

4) kõned, loengud, ettekanded, jutlused jt teosed, mis koosnevad sõnadest ja on väljendatud suuliselt (suulised teosed);

5) stsenaariumid ja stsenaariumi plaanid, libretod;

6) draama- ja muusikalised draamateosed;

7) muusikateosed tekstiga ja ilma tekstita;

8) koreograafiateosed ja pantomiimid;

9) audiovisuaalsed teosed (§ 33);

10) [kehtetu - RT I 1999, 97, 859 - jõust. 06.01.2000]

11) maalikunstiteosed, graafikateosed, trükikunstiteosed, joonistused, illustratsioonid;

12) lavastused ja lavakujunduslikud teosed;

13) skulptuuriteosed;

14) arhitektuurne graafika (joonistused, eskiisid, skeemid, joonised, plaanid, projektid jm), projekti sisu lahtimõtestavad seletuskirjad, tekstilisad, programmid, arhitektuursed plastikateosed (mudelid, maketid jm), arhitektuuri- ja maastikuarhitektuuriteosed (hooned, rajatised, pargid, haljasalad jm), linnaehitusansamblid ja kompleksid;

15) tarbekunstiteosed;

16) disaini- ja moekunstiteosed;

17) fotograafiateosed ja fotograafiaga analoogilisel viisil saadud teosed, slaidid ja slaidifilmid;

18) kartograafiateosed (topograafilised, geograafilised, geoloogilised jt kaardid, atlased, maketid);

19) õigusaktide projektid;

191) standardid ja standardite kavandid;

20) arvamused, retsensioonid, eksperthinnangud jms;

21) tuletatud teosed, see on teose tõlge, algse teose kohandus (adaptsioon), töötlus (arranžeering) ja teose muu töötlus;

22) teoste kogumikud ja informatsiooni kogumikud (sealhulgas andmebaasid).

Andmebaas käesoleva seaduse tähenduses on süstemaatiliselt või metoodiliselt korrastatud iseseisvate teoste, andmete või muu materjali kogu, mis on individuaalselt kättesaadav elektrooniliste või muude vahendite abil. Andmebaasi mõiste ei hõlma selle tegemiseks ega käivitamiseks vajaminevat arvutiprogrammi. Käesoleva seaduse alusel kaitstakse autoriõigusega andmebaasi, mis oma sisu valiku ja korralduse tõttu on autori enda intellektuaalse loomingu tulemus, ning ei kohaldata mingit muud kriteeriumi;

23)muud teosed.

 

You're good.

Pole midagi mida karta, kuigi viisakas oleks küsida ;)

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.