Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O:10m-150m 45 ea mid gate p2p

Soovitatud postitused

ostaks mingi 150m kuna jagex kaotab nagunii varsti sellise võimaluse ära et bh saab mille tradeda.lähme p2p worldi saame bh keskel kokku ja ma tapan su ära.muidugi kannan raha ennem kui sa minu jaoks usaldusväärne isik.eriti alla 10m ei viitsi jamama hakata.

ühesõnaga psotitage cb,millide hind ja kogus ja msn siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma saaks müüa 150m..


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui kardad, võime teha h2h :)?


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

PitPro ma müüksin sulle 10M 20-45ea.....Lihtsalt PM me!Kasutan MM:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.