Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

CinaGaming PVP Raid | 1.6.2

Soovitatud postitused

aa45de_1ddd853745a82b98c885c6c919a0330d.png_srz_500_172_75_22_0.50_1.20_0.00_png_srz

 

 

Spawn (Pea-disainer/ehitaja: Jukun, Aitas: DaRaul)

 

 

Spawn.png

 

 

Sissejuhatus

 

 

Server põhineb, siis ellujäämisel ning vastastiimide tapmisel, server on PVP Factions, ehk siis tiimidega PVP, sul on võimalus teha enda tiim ning proovida teha see võimalikult võimsaks, hävitades teiste baase ning tappes neid oma mõõgaga. Serveris on PVP lubatud peaaegut igal pool väljaarvatud kohtades nagu spawn, pood jne.

 

 

Tasulised teenused ning nende õigused

 

 

Kuna server põhineb tapmise ja lõhkumisel, siis proovime eelistega mängijatel mängimist natukene kergemaks teha, andes neile pisut rohkem võimsust ning tugevust, andes neile armoreid ning nippe kuidas ellu jääda! Kuna server vajab hetkel toetajaid, siis proovime teha annetusranke võimalikult heaks, niiet neil avaneb võimalus kahjustada vastaste baase üha rohkem, üheks dünaamiliseks eeliseks on Creeper-Eggid, millega saate vastaste baasis claimiatagi cheste õhku lasta, teiseks suureks eeliseks on kõige suurimal annetaja rankil Factioni Power boost, mis võimaldab neil tavamängijatest 5 powerit rohkem teenida.

 

 

Informatsioon

 

 

Serveri IP: 80.241.212.79:26094

Koduleht: cinagaming.tk

Mängumood: PVP, Factions

 

 

Host: FinaticHosting

Omanikud: DaRaul, jukun

Slottide arv: 24

RAM: 1,5 GB

 

 

Serveri rankid

 

 

Arendaja.pngOmanik

-Hoolitseb serveri ehituste & tehniliste külgede eest.

 

 

sAdmin_ja_vMode.pngAdministraator

-Aitab teisi mängusiseselt kui ka konsoolist, tegeleb mängijate teatamisega.

 

 

Abistaja.pngModeraator

-Abistab võimalikult palju inimimesi, hoiab hackereid eemal.

 

 

bth_DONATOR1.gifAnnetaja

ZombieVIP

SkeletonVIP

SpiderVIP

GhastVIP

Muudetud liikme DrAppleSnap'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

DaRaul kirjutab: Tegelt hakkasin nussima just selle pärast, et olid mind varem petnud serveriga, tegin töö ära ja siis sa saatsid perse, lõpuks oligi mul plaan valmis, et maksan tagasi, sain adminiks su servus ja siis oligi kõik juba edasi kerge, ja kriitika suhtes olen selline, et kui ikka minu vastu mingi julmalt survet avaldatakse roppude sõnadega, hakkan ise ka vastu.

juhan soon

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga oli.. mida sa hakkad vastu puiklema

 

Hehe läksin serverisse, vaatasin ns ringi järksu omanik laseb tntd peale , siis küsisin miks seda tegid? Ütles Käi munni Fa*tW*v*. Siis kickis tõmba nahujj siit, mingi 4 korda, lõpuks pani bänni ära.. Need on need sellised omanikud. Igatahes ise ei soovita.

Muudetud liikme FastWave'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisin ka siis sees, tundus normaalne, aga lag oli kohutav. Ma väga ei usu, et asi minu internetis, mu internet 15MB/s

Muudetud liikme JustaJokeXD'i poolt

Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Server on päris hea ja mõnus :) Edu!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.