Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus Server

Soovitatud postitused

Tere.

 

Mina olen Admin ühest serverist Nagu RoyalCraft, mul ka seal OP õigused.

 

Nüüd siin uus nimi : EstGaming

 

Mu nimi seal on DeemonCraft.

 

IP: Royal.McDayLight.Eu:26008.

 

INFO:

 

See server on alles noor, alles avatud seisab küll ees server kinni, aga see avatud.

 

Seal on ülemaailme PVP, Faction nagu pvp ja grief, paintbal (hetkel ei tööta hästi, kuna see plugin pole veel korralikult v2ljas),hungergames. Tulevad veelgi asju juurde. Praegu võite näha küll k2ivad igasugused ehitustööd. Tavaliselt igapäev ehitame uusi asju juurde. Meil on kõige tähtsam mängija heaolu,mitte raha. Spawnis saab kohe portalide kaudu minna nii poodi,nii hungergamesi paintball jne,nii factionidesse. Siis tuleb veelgi ägedaid asju juurde. Näiteks Üks areen kus on TNT täis. Ja siis sulle antakse GOD vobi ja siis nooled, Ja siis sa mitte ei tappa inimest,vaid pommitad TNT ja pead ürotama inimese sealt alla kukkutada. Siin video http://www.youtube.com/watch?v=q-I5TfmjeT0.

 

 

Seal on väga sõbralikud juhtkond. Näiteks mina olen ise ka tihti peale sees, ja alati saab abi. Saab ka tasuta krundi külasse soovikorral.

 

 

Ma usun teil saab seal väga tore olla. Hostija On FinaticHosting. Serveris on No Lag, mahub 1500 inimest. Septembrist on plaan teha see ka inglisekeelseks, ehk luua eraldi kanaleid nii eesti kui ka inglise.

 

Praegu meie mõte on see et sellest serverist saada suurt ja edukaks serveriks. Meile on oluline Mängijate Heaolu see on lausa KuldReegel. Varsti peaks tulema ka Foorum. Ja mängijad saavad ka alati jagada oma ideedest ja vigadest, siis võtame selle ette ja kaalume kas seda tasub teha või mitte.

 

Kui vajate abi kohe see ka tuleb.

 

Aga sellist asja nagu /jobs seal pole. Inimesed müüvad asju admin shopi. /warp pood. Aga admin shopis pakutakse väga laiavalikuliselt kaupa, ja inimesed teeniks seal ka hästi raha jne.

 

Kui on mõni paharett teinud teile midagi griefinud jne. Ärge hakkake seda taastama jätke see nagu see oli . Ja tetaage sellest juhtkonnale /helpop. Ja see süüdlane saab oma karistuse kohe k2tte.

Muudetud liikme minecraftifriik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ütlen selle kohta ainult niipalju et teie server ei kannata isegi 1500 inimest, te kopeerisite enamus halocraftilt (Omanik isegi ütles seda) (Ta mängis meie serveris)

 

Ja teema vales kohas

Muudetud liikme Testiglis'i poolt

Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
huehuehue :D igaüks võib oma slotide arvu muuta. server iseenesest on teil 1-2GB. spawn kaa kopeeritud. server üldse korrast ära :D tean kuna mul oli ligipääs serveri consoolile :D

Teema on kaa vales kohas :)

 

Sa pole ainuke, üritasin midagi parandada ammu aga suht ***** oli kõik.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Server on täiesti uus, keegi pole kuskil kopeerinud. Kõik ehitasin mina käsitsi ise ülesse, spawni,admin shopi, ja kõike. Praegu on ehitamisel Metroo. Ma pole mitte ühegi serveri moodi teinud. Tegime vaid oma peaga. Praegu küll mängijad näevad küll palju ehitust, näiteks spawni ehitatakse sellinne asi nagu mcdonalds, ehitame igasugust lahedaid asju. Vahitorn tehtud lift sisse. Niiet teil on praegu v2ga vale arvamus. Pole keegi mitte kuskilt kopeerinud ega ka mingilt f*cking halocraftilt ;) kõik on oma peaga tehtud. Admin Skop Spawn jne. Praegu on server korras. Vajab kyll natuke pluginate värskendamist Paintballile ja HG

Muudetud liikme minecraftifriik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Server on täiesti uus, keegi pole kuskil kopeerinud. Kõik ehitasin mina käsitsi ise ülesse, spawni,admin shopi, ja kõike. Praegu on ehitamisel Metroo. Ma pole mitte ühegi serveri moodi teinud. Tegime vaid oma peaga. Praegu küll mängijad näevad küll palju ehitust, näiteks spawni ehitatakse sellinne asi nagu mcdonalds, ehitame igasugust lahedaid asju. Vahitorn tehtud lift sisse. Niiet teil on praegu v2ga vale arvamus. Pole keegi mitte kuskilt kopeerinud ega ka mingilt f*cking halocraftilt ;) kõik on oma peaga tehtud. Admin Skop Spawn jne. Praegu on server korras. Vajab kyll natuke pluginate värskendamist Paintballile ja HG

 

see server on juba pea kuu aega (vb isegi kauem?) eksisteerunud :D Spawn on kuskilt alla tõmmatud, kuna save folderis olid SPC failid :D sa ära isegi ürita mingit asja ajada et midagi pole kopeeritud :D isegi ip on kopeeritud :D ''Royal.McDayLight.Eu:26008'' :D kui see oleks royalcraft siis oleks ip-ks royalcraft mitte daylight.

 

Kui ma teie blugine vaatasin oli enamus samad mis meil. Kui me facid tegime tahtsite te ka kohe face.

 

Eks jah :D kui mina omanikku aitasin siis ta andis mulle koguaeg ip-sid, et teeks niimona naq sellel või teisel serveril on


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see server on juba pea kuu aega (vb isegi kauem?) eksisteerunud :D Spawn on kuskilt alla tõmmatud, kuna save folderis olid SPC failid :D sa ära isegi ürita mingit asja ajada et midagi pole kopeeritud :D isegi ip on kopeeritud :D ''Royal.McDayLight.Eu:26008'' :D kui see oleks royalcraft siis oleks ip-ks royalcraft mitte daylight.

 

 

 

Eks jah :D kui mina omanikku aitasin siis ta andis mulle koguaeg ip-sid, et teeks niimona naq sellel või teisel serveril on

 

Eile ise ütles mulle skypes aga on ka hea külg, ta ei oska sellist servu teha nage meil. Neil isegi portalid nüüd tekkinud, neid neil ennem polnud.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Spawn on 100% ISEEHITATUD täiesti nullist! ja kogu see kupatus hungerGames,paintball,admin shop,bow sheeper. Mitte kuskilt pole see tõmmatud ega kopeeritud. Lihtsalt te lollid olete kadedad selle peale et see on 100% ise ehitatud ja ilusad majad jne. ja arvategi et see on"copytud" ei . See on 100% ise ehitatud ja oma peaga mõeldud. Tuleb sinna ka metroo. Nädal on minu teada 2 n2dalat kui ma ei eksi. Aga enne mind ei toimunud seal v2ga midagi. Niikui ma oma käpa sinna panin, nii kohe hakkas asjad aga edenema. Hakkasid toimuma suured ehitustööd. Enne oli see plats mingi mägine ala jne. Aga tasandasin maa ära et saaks ehitada spawni. Niiet see on praegu kõige rohkemate võimalustega server Eestis. Isegi ultraGaming.eu jääks alla. Ja teiseks sellel on RoyalCraft okei oli, nüüd uus nimi EstGaming

Muudetud liikme minecraftifriik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
ma tglt omanikku pikemat aega abistand :),aga nii kui mina midagi teen ss ta ''parandab'' ja ss on jlle metsas omadega :D ja ss küsib, et kas teeksin korda

 

Tüüpiline probleem, olen kogenud seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.